The Future of Sleep

Vrijdag 19 oktober 2018

De innovatie van slaap: Hästens en de Dutch Design Foundation slaan de handen ineen voor The Future of Sleep tijdens de DDW.
The Future of Sleep

Op maandag 22 oktober host Hästens tijdens de DDW (Dutch Design Week) in Eindhoven een seminar over The Future of Sleep. Centraal staat het Hästens-bed met de blauw-witte ruit die dit jaar de 40ste verjaardag viert.

Waar de beddenfabrikant claimt al sinds 1852 de beste bedden ter wereld te maken, spelen ook omstandigheden een cruciale rol. Drie designers - Kiki van Eijk, Laura Lynn Jansen & Justine Kontou en Govert Flint namens Enrichers - zijn na gesprekken met diverse slaapexperts en neurobiologen aan het werk gegaan om de optimale slaapcondities rondom een Hästens-bed in een designjasje te gieten.
 
Binnen The Future of Sleep focussen de drie designers ieder op een ander thema: Surroundings, Habits en Senses. Wat is het effect van temperatuur op je nachtrust, licht & geur in de slaapkamer of het wel of niet drinken van dat ene kopje thee voor het slapengaan?

Het seminar vindt op maandag 22 oktober plaats van 15:30 - 17:30 uur in de Kazerne (Eindhoven) en is open voor publiek.



Links

www.ddw.nl
www.hastens.com
www.hastensutrecht.nl

Tags

Nieuws, wonen, woon, woning, interieur, inrichting, bed, meubel, slaap, slapen, matras, ledikant, nachtrust, online, woonbranche, e-commerce, woonwinkel, interieurwinkel, e-business, Ecommerce, internet, shop, webshop, retail, winkel, outlet keten, #hastens, #ddw

Gerelateerd nieuws
 
Weer groeit woninginrichting flink
lees verder
Laatste badkamertrends
[Sponsored artikel] - Het ontwerpen van een nieuwe badkamer kan best lastig zijn. Hoe zorg je dat deze aansluit bij de laatste trends en tegelijkertijd dermate tijdloos is, dat je er ook over tien jaar nog van geniet?
lees verder
Messe Frankfurt naar Oost-Afrika
Messe Frankfurt breidt zijn textielbeurs-netwerk verder uit naar Oost-Afrika: drie grote beurzen verschijnen in 2027 voor het eerst in Nairobi, Kenia, als onderdeel van ASFW.
lees verder
Thierry Leys terug bij Leen Bakker
Thierry Leys, in 2025 opererend als directeur van Leen Bakker België, is begin april bij Leen Bakker Nederland teruggekeerd als sales- en retaildirecteur van de woonwinkelketen.
lees verder
Lema toont wonen als geheel
Lema presenteerde zijn meubelen tijdens Salone del Mobile op een stand die het interieur benaderde als doorlopende leefomgeving. Hier stond een ruimtelijk concept centraal waarin wonen, opbergen en slapen in elkaar overlopen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden