TFD met 'magische vloerpanelen'

Woensdag 28 mei 2014

'Een einde aan dertien in een dozijn'. Met deze kreet kondigt fabrikant van designvloeren TFD een nieuwe collectie magnetische PVC-vloeren aan. 'Door de speciale productietechniek zijn de vloeren niet meer van echt hout en steen te onderscheiden.'
TFD met 'magische vloerpanelen'

De collectie omvat onder meer een assortiment patronen onder de naam 'New Patterns'. 'Dit zijn vloeren die vanwege hun dessin extra in het oog springen en daarmee een ruimte een levendige uitstraling geven. Vloeroppervlakken in bijvoorbeeld kantoren, huisarts- of tandartspraktijken en winkels en horecagelegenheden krijgen hiermee een volledig eigen karakter en worden zo sfeerbepalend in de ruimte. Het tijdperk van standaard laminaat 'dertien in een dozijn' is nu voorbij', aldus Monique Toonen van TFD.



Links

www.tfd-floortile.com

Tags

vloer, vloerpaneel, designvloer, pvc-vloer, laminaat

Gerelateerd nieuws
Coretec: nieuwe collecties in Kortrijk
Coretec geeft bezoekers tijdens Flanders Flooring Days en in zijn showroom een eerste blik op nieuwe vloercollecties en een vernieuwd displayconcept, met aandacht voor design, materiaal en presentatie.
lees verder
Opbrengst veiling Carpetright
De veiling van de failliete vloerbedekking en interieurtextielketen Carpetright in Nederland levert zeker zes ton op, zo hebben de curatoren laten weten.
lees verder
 
Nieuwe verkoopdirecteur
lees verder
Co-creatie op FFD
Living Lab Carpet is een nieuw initiatief dat moet dienen als katalysator voor innovatie tijdens Flanders Flooring Days (FFD) in en rond Kortijk Xpo.
lees verder
Geen nieuwe sluitingen Leen Bakker
Woonketen Leen Bakker is niet van plan op korte termijn extra winkels te sluiten. Dat laat een woordvoerder van moederbedrijf Homefashion Group weten aan Retailtrends.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden