Tevredenheid over Proposte

Maandag 04 oktober 2021

De maand oktober is alweer begonnen, maar we kijken nog even terug op Proposte, dat van 7–9 september plaatsvond in Villa Erba. Hier was volgens de organisatie het enthousiasme en de wil om persoonlijk zaken te doen voelbaar.
Tevredenheid over Proposte

Ruim 2.700 bezoekers, waarvan meer dan 60% uit het buitenland, reisden af naar Como, Italië. België, Frankrijk, Duitsland en Spanje waren de landen die het meest vertegenwoordigd waren, naast een consistente deelname van Groot-Brittannië en de VS.

 

Dit jaar konden bezoekers een installatie in het centrale paviljoen van Proposte bewonderen (zie foto). Dit was gewijd aan belangrijkste collecties en stoffen van de exposanten. Een lookbook, een overzicht van de 'must'-producten van elk deelnemend bedrijf.

 

De fysieke beurs is nu voorbij, maar Proposte is vanaf 10 september online verder gegaan als Fiera Smart 365, de marktplaats die is ontwikkeld met de steun van het Italiaanse ministerie van Buitenlandse Zaken en voor Internationale Samenwerking en van het ICE Agency. Het doel van dit initiatief is om alle Proposte-exposanten continuïteit te bieden tot de editie van volgend jaar. Het platform is beschikbaar via de volgende link.

 

De volgende editie van Proposte vindt plaats op 5, 6 en 7 april weer plaats in Villa Erba.



Links

fierasmart365.propostefair.it/en
www.proposte.it

Tags

Nieuws, interieur, wonen, woning, woon beurs, show, evenement, tentoonstelling, event, evenement, interieurbekleding, interieurstof, stof, meubelstof, gordijn, raam, meubel, bekleding, interieurtextiel, textielfabrikant, textielindustrie, converter, grossier, raamdecoratie, meubelstoffen, #villaerba, #spaziocomo, #cernobbioshed, #villabernasconi, #proposte, #propostefair, #proposte28, #proposte2021, #proposte29, #proposte2022

Gerelateerd nieuws
Duurzaamheid leidraad kantoorinrichting
[Sponsored artikel] - Duurzaamheid speelt een steeds grotere rol in hoe kantoren worden ingericht. Dat komt niet alleen door wetgeving, maar ook door groeiend bewustzijn over klimaat en gezondheid.
lees verder
Innovatie in textielverwerking
De beurs Texprocess 2026 in Frankfurt biedt een strategisch kompas voor investeringen in textielverwerking en wordt tegelijk georganiseerd met de Techtextil.
lees verder
Boone International failliet
Na ruim 70 jaar is helaas het einde gekomen voor Boone International uit Poperinge. De bekende fabrikant van ruimtebesparende meubeloplossingen en opklapbedsystemen is recent failliet verklaard.
lees verder
Geen groei woninginrichting
De Nederlandse detailhandel zet ruim 2% meer om in januari 2026, maar voor de winkels in onder andere woninginrichting was er geen groei.
lees verder
 
Biomaterialen op Spoga+gafa
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden