Tevredenheid over Domotex

Donderdag 22 januari 2015

'Innovatie, inspiratie en sales', met deze drie termen vat de organisatie van Domotex de afgelopen beursdagen samen. Domotex 2015 is volgens de Deutsche Messe een succes geweest. Ook de redactie van Ons Huis Vloeren/Interieurjournaal viel de positieve vibe in Hannover op.
Tevredenheid over Domotex
Tevredenheid over Domotex

Volgens de organisatie kwamen er rond de 40.000 bezoekers uit 100 verschillende landen naar Hannover om de laatste innovaties op het gebied van vloeren te bekijken. Deutsche Messe noemt dat een 'iets hoger' aantal bezoekers dan de editie 2013. Toen passeerden er ook zo'n 40.000 mensen de toegangspoortjes, destijds uit rond de 80 landen.

De organisatie vergelijkt de beurs van dit jaar het liefst met die van 2013, omdat ook toen de concurrerende tweejaarlijkse Bau in München plaatsvond.

 

De sfeer op de Domotex van dit jaar was aangenaam te noemen. Veel standhouders spraken positieve woorden en het initiatief Innovations@Domotex (foto onder), dat vorig jaar werd geïntroduceerd, bewees zich dit jaar als een blijvertje. In de volgende uitgave van Ons Huis Vloeren kunt u meer over de wereldvloerenbeurs lezen en zien. Daarin onder meer ook aandacht voor het nieuwe Amerikaanse PVC-merk Aspecta (foto boven), dat flinke ambities heeft.



Links

www.domotex.de

Tags

wonen, interieur, vloer, vloerbedekking, tapijt, vinyl, pvc, karpet, parket, laminaat, LVT, ondervloer

Gerelateerd nieuws
 
Duitser kiest voor kwaliteit
lees verder
Goede dakisolatie, minder stookkosten
[Sponsored artikel] - Je zet de verwarming aan, maar het blijft toch fris in huis. Herkenbaar? De kans is dan groot dat het dak niet goed geïsoleerd is en stook je de verwarming heel inefficiënt.
lees verder
Tegels kiezen met karakter en sfeer
[Sponsored artikel] - Tegels zijn als vloerbedekking een essentieel onderdeel van je interieur. Wil je dat je huis een karakteristieke uitstraling krijgt? Dan is het kiezen van de juiste tegels cruciaal. Maar waar begin je?
lees verder
De Munk naar De Woonindustrie
De Munk Carpets kiest voor De Woonindustrie als nieuw platform om haar karpetten te presenteren, in samenwerking met drie meubelmerken.
lees verder
Tweedehandsplatform Ikea breder
Interieurketenbedrijf Ikea brengt haar tweedehandsplatform - na Spanje, Noorwegen, België en Luxemburg - nu ook naar Engeland. Voor een uitrol in Nederland is nog geen datum gepland.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden