Testcase bedden leasen

Woensdag 25 januari 2017

Beddenleverancier Auping wil dit jaar een testcase houden om klanten bedden te laten leasen. Daarmee blijft Auping eigenaar van de grondstoffen die daardoor hergebruikt kunnen worden.
Testcase bedden leasen

De wens om zo'n testcase voor het leasen van bedden nog in 2017 door te voeren wordt door Auping ceo Aart Roos (foto) aangekondigd op Nu.nl. Volgens het zogenoemde cradle-to-cradlemodel moeten alle grondstoffen worden hergebruikt. Zodra een bed aan het einde van zijn levensduur komt wordt het opgehaald, waarna het bedrijf uit Deventer deze gaat recyclen.

Dit principe werkt nu reeds met Landal GreenParks, dat eind vorig jaar een samenwerking aanging. Deze verhuurder van vakantiebungalows ziet in dat bezit niet nodig is, betalen voor gebruik is ook mogelijk. Maar het streven is om leasing ook te laten werken bij de gewone consument.

Sinds 2010 is het doel van Auping om in 2020 volledig duurzaam te kunnen werken.

 

Overigens is het niet het eerste keer dat een beddenbedrijf een leaseconstructie wil aanbieden. Ruim anderhalf jaar geleden kondigde bedden.nl dit reeds aan.



Links

www.auping.be
www.auping.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, slapen, slaap, slaapkamer, bed, ledikant, detail, retail, nachtrust, kussen, matras, tijk, boxspring, bedtextiel, overtrek, dekbedovertrek, dekbed, laken, kussen, sprei, kelim, dekbed, hoofdkussen, hoeslaken, molton, #auping, #lease, #bedlease, #beddenlease

Gerelateerd nieuws
Valentijnsnacht in woonboulevard
Op Valentijnsdag gebeurt er iets bijzonders in Woonmall Alexandrium in Rotterdam: vier stellen blijven er een nacht slapen.
lees verder
Groeikansen voor woonbranche
ING verwacht een positieve omzetontwikkeling in de Nederlandse woonbranche voor 2026, onder andere door de groei van de huizenverkoop dit jaar.
lees verder
Doordacht energiezuinig interieur
[Sponsored artikel] - Hoe combineer je energiezuinig wonen met een doordacht interieur? Wie regelmatig reist, merkt het steeds vaker: hotels, vakantiewoningen en zelfs guesthouses besteden bewuster aandacht aan duurzaamheid.
lees verder
Imm 2026 start met nieuwe focus
Van 20-23 januari 2026 presenteert Imm Cologne zich in een nieuwe opzet als Interior Business Event. Op circa 53.000 m² tonen meer dan 330 exposanten uit 25 landen hun collecties, gepositioneerd als B2B-platform voor instap- en middensegment.
lees verder
Megaverlies voor Home Fashion Group
De Home Fashion Group (HFG) heeft de afgelopen twee jaar forse verliezen geleden. Tevens werden weer nieuwe sluiting van Leen Bakker filialen aangekondigd.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden