Tendence focust op Europa

Maandag 01 september 2014

Nog tot en met morgen, dinsdag 2 september, kunt u in de beurs in Frankfurt terecht voor uw najaarsinkopen op het gebied van interieur, decoratie en geschenken.
Tendence focust op Europa
Tendence focust op Europa Tendence focust op Europa Tendence focust op Europa Tendence focust op Europa Tendence focust op Europa

Ondanks dat ook Tendence te lijden heeft gehad van de recessie, weet de beurs zich in z’n huidige vorm goed te handhaven. Met de focus op de (Noord) Europese markt lijkt de positionering van Tendence sterk en de omvang van de beurs compact en overzichtelijk. Leveranciers van interieur- en decoratie-artikelen en van artikelen voor de feestdagen staan verdeeld over hallen 8 en 9; het concept Loft in hal 11.1 is gericht op jong en trendy design. Tips voor een bezoek aan de beurs zijn in hal 8.0 de brede koperkleurige collectie van Pomax, in hal 9.0 de bijna bewoonbare stand van Eichholtz en in hal 11.1 de Zuperzozial collectie van Capventure.

Trends
Het najaar en de winter worden een bijzonder Scandinavische aangelegenheid met veel wit-, grijs- en roodtinten, natuurlijke materialen zoals vilt, wol, veren, (berken)hout, steen en koper en winterse motieven zoals sterren en kristallen. Het aankomende voorjaar brengt weer licht en kleur; tropische en felgekleurde beesten blijven het goed doen. Eerst echter staat ons een witte kerst te wachten, zoals te zien is bij veel leveranciers van seizoensdecoratie. Meer over de beurs, exposanten en trends leest u binnenkort in Ons Huis.

 

 

Foto boven:

Hadaya

 

Foto's van links naar rechts:

1. Light & Living

2. Zuperzozial door Capventure

3. Kinta

4. Kersten

5. Evergreen



Links

www.tendence.messefrankfurt.com
www.messefrankfurt.be
www.messefrankfurt.nl

Tags

interieur, wonen, decoratie, decoratie-artikel, interieurdecoratie-artikel, woonaccessoire, woondecoratie, verlichting, lamp, meubel, kleinmeubel, consumentengoederen

Gerelateerd nieuws
 
Lente noviteiten Grau
lees verder
Aandacht voor periferie
Woonboulevards verdienen een vaste plek in de Nota Ruimte en die wordt nog gemist door brancheorganisatie Inretail, die een brief met drie aandachtspunten stuurde aan Tweede Kamerleden.
lees verder
 
Lichtwoche: 3.500 bezoekers
lees verder
Opgeruimd staat netjes!
[Sponsored artikel] - Is het in huis vies of rommelig, dan kom je maar moeilijk tot rust. Doe er regelmatig wat aan, anders verwaarloos je je woning teveel om lekker te kunnen wonen. Maar hoe houd je je huis netjes?
lees verder
Versterking Comafin groep
Comafin Groep versterkt formuleteams van De Woonspecialist en Thuisin met twee nieuwe formulemanagers.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden