Tendence bij Interfloor

Dinsdag 30 juni 2015

Tendence is niet alleen meer een grote beurs in Frankfurt op het gebied van (interieur)accessoires, maar sinds kort ook een nieuwe tapijtkwaliteitcollectie van Interfloor uit Zwartsluis.
Tendence bij Interfloor
Tendence bij Interfloor

Tendence is een luxe frisé heeft een poolgewicht van maar liefst 2.150 gram en is hiermee een topkwaliteit tapijt: heerlijk zacht om op te lopen, maar ook op te relaxen. De combinatie van dit hoge poolgewicht met 'Ultra Soft' tapijtgaren en een grote pooldichtheid maken dit tapijt tot een zeer comfortabele vloer om op te wonen en te leven. Met een gebruiksclassificatie 23 en 31 is deze geschikt voor intensief woongebruik, zwenkwielen én toepassing op trappen.

De kwaliteit is gemaakt van duurzaam Solution Dyed PES, waardoor het ook bestand tegen agressieve reinigingsmiddelen en zelfs bleekmiddelbestendig is: gebruiks- en onderhoudsgemak gegarandeerd dus.

De kwaliteit is leverbaar in 12 kleuren. De adviesverkoopprijs is € 184,00 per strekkende meter op 400 cm breed (of € 46,00 per m²) – exclusief legkosten. Het is vanaf medio juli verkrijgbaar bij de vakhandel.



Links

www.interfloor.nl
www.interfloor.nl/tendence-tapijtcollectie/

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, project, kantoor, showroom, winkel, vloer, tapijt, Tendence, Interfloor, grossier, leverancier

Gerelateerd nieuws
 
Duitser kiest voor kwaliteit
lees verder
Goede dakisolatie, minder stookkosten
[Sponsored artikel] - Je zet de verwarming aan, maar het blijft toch fris in huis. Herkenbaar? De kans is dan groot dat het dak niet goed geïsoleerd is en stook je de verwarming heel inefficiënt.
lees verder
Tegels kiezen met karakter en sfeer
[Sponsored artikel] - Tegels zijn als vloerbedekking een essentieel onderdeel van je interieur. Wil je dat je huis een karakteristieke uitstraling krijgt? Dan is het kiezen van de juiste tegels cruciaal. Maar waar begin je?
lees verder
De Munk naar De Woonindustrie
De Munk Carpets kiest voor De Woonindustrie als nieuw platform om haar karpetten te presenteren, in samenwerking met drie meubelmerken.
lees verder
Tweedehandsplatform Ikea breder
Interieurketenbedrijf Ikea brengt haar tweedehandsplatform - na Spanje, Noorwegen, België en Luxemburg - nu ook naar Engeland. Voor een uitrol in Nederland is nog geen datum gepland.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden