Tendence 2021 geannuleerd

Vrijdag 23 april 2021

Vanwege Corona is Tendence 2021 definitief geannuleerd door Messe Frankfurt. De eerstvolgende editie staat gepland voor het voorjaar van 2022.
Tendence 2021 geannuleerd

De aanhoudende beperkingen vanwege de Corona pandemie staan volgens de Messe Franfurt ​​momenteel niet toe dat Tendence eind juni 2021 wordt gehouden. Er waren overigens ook nog geen definitieve data voor de beurs gecommuniceerd. 'We hebben daarom besloten om, ook al is dit allesbehalve gemakkelijk voor ons, de beurs voor de tweede keer op rij te annuleren. Samen met onze exposanten en bezoekers concentreren wij ons nu op het volgende voorjaar voor de beurzen voor de consumptiegoederenindustrie, zoals Ambiente, Christmasworld en Paperworld. En zoals gewoonlijk plannen we in juli Nordstil in Hamburg (24-26 juli) ,' zegt Stephan Kurzawski, lid van de Raad van Bestuur van de Messe Frankfurt Exhibition.

 

Om exposanten en vakbezoekers echter in staat te stellen hun zakelijke relaties buiten de branchebeurzen continu te onderhouden en uit te breiden, biedt Messe Frankfurt retailers sinds 2019 Nextrade, een bestel- en marketingtool. In combinatie hiermee verzamelt het portaal Conzoom.solutions branche-informatie voor retailers.

 

Messe Frankfurt blijft digitaal actief en is druk bezig met de voorbereidingen voor volgend jaar, met hopelijk een vol beursseizoen.



Links

www.tendence.messefrankfurt.com
www.messefrankfurt.com
www.nextrade.market
www.conzoom.solutions

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, binnen, huis, decoratie, tuin, outdoor, interieurdecoratie, woonaccessoire, woondecoratie, accessoire, verlichting, lamp, meubel, kleinmeubel, consumentengoederen, beurs, tentoonstelling, show, event, evenement, voorjaar, 2022, #tendence22, #tendence21, #tendence, #nordstil, #messefrankfurt, #nextrade, #conzoom

Gerelateerd nieuws
Consumptie huishoudens stijgt door
Nederlandse Huishoudens hebben in september 0,8% meer geconsumeerd dan in dezelfde maand vorig jaar. Dit betekent dat de consumptie voor de 15e maand op rij.



lees verder
Ondernemers verwachten meer te investeren
Nederlandse ondernemers verwachten meer investeringen te doen in 2026. De winstgevendheid is in het laatste kwartaal gedaald.
lees verder
Parketambacht in de schijnwerpers
Er is veel aandacht voor het parketvak op de lopende beurs HoutPro+ 2025 in 's-Hertogenbosch, onder andere door het Parket Ambacht Plein.
lees verder
 
Brussels Balthazars 2025!
lees verder
Spoga+Gafa: Growing Forward
De tuin- en outdoorvakbeurs Spoga+Gafa presenteert in 2026 een vernieuwd concept. Met het thema ‘Growing forward’ wordt ingespeeld op veranderend consumentengedrag, actuele marktontwikkelingen en behoefte aan meer beleving en oriëntatie.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden