Tapeto: karpet van tapijttegels

Woensdag 20 april 2016

Een designkarpet gemaakt van chique wollen tapijttegels: Tapeto. Door de Utrechtse ontwerper Frans van Rens afgelopen week getoond in Milaan, Ventura Lambrate.
Tapeto: karpet van tapijttegels
Tapeto: karpet van tapijttegels Tapeto: karpet van tapijttegels Tapeto: karpet van tapijttegels Tapeto: karpet van tapijttegels

Tapeto is een modulair tapijtsysteem. Met 100% wolvilten tapijttegels van 40x40 cm in acht kleuren. Ook tegels van materialen als leer, spijkerstof, hout en kurk worden momenteel getest om binnenkort toe te voegen. Elke tegel is afgestikt met duidelijk zichtbaar wit katoenen garen, hoewel deze ook kan worden 'customized'.

 

De tegels worden bij elkaar gehouden door rubberen anti-slip connectoren aan de achterzijde, zie ook het instructiefilmpje. Het karpet ziet en voelt zacht aan. De prijs per tegel is € 79 (verkoopprijs inclusief btw). Hiermee kan een eigen karpet online worden samengesteld. Er is voldoende voorraad, dus in Nederland kan het al de volgende dag in huis zijn.

 

Leverancier van Tapeto is de Rotterdamse firma W-Products, onderdeel is van Delluca uit Zwijndrecht. Ontwerper Frans van Rens is actief op vele vlakken, maar in ons vakgebied vooral bekend van zijn ontwerpen van buitenmeubilair van Borek (Gloster Nederland).

 

Directeur Wendy Ouwerkerk van W-Products zoekt voor de exposure en het 'live' ervaren van Tapeto een aantal showrooms met een groot regionaal verzorgingsgebied. Daarbij denkt ze aan zo'n vijf in Nederland, maar ook internationaal heeft ze in Milaan contacten gelegd. Ze wil een display-box en voorbeeld-karpet bij retailers leggen waar de klant direct online kan bestellen.

 



Links

www.borek.eu
www.gloster.com
www.w-products.nl
www.vanrensdesign.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, vloeren, parket, hout, pvc, lvt, vinyl, linoleum, tapijt, karpet, kleed, pers, oosterse tapijten, kelims, zieglers, entreemat, mat, entree, deurmat, textiel, bekleding, stofferen, stoffering, beurs, show, evenement, event, tentoonstelling, vakdagen, vakbeurs

Gerelateerd nieuws
Opgeruimd staat netjes!
[Sponsored artikel] - Is het in huis vies of rommelig, dan kom je maar moeilijk tot rust. Doe er regelmatig wat aan, anders verwaarloos je je woning teveel om lekker te kunnen wonen. Maar hoe houd je je huis netjes?
lees verder
Versterking Comafin groep
Comafin Groep versterkt formuleteams van De Woonspecialist en Thuisin met twee nieuwe formulemanagers.
lees verder
Duurzaamheid leidraad kantoorinrichting
[Sponsored artikel] - Duurzaamheid speelt een steeds grotere rol in hoe kantoren worden ingericht. Dat komt niet alleen door wetgeving, maar ook door groeiend bewustzijn over klimaat en gezondheid.
lees verder
 
Ambacht als collectieve kracht
lees verder
Innovatie in textielverwerking
De beurs Texprocess 2026 in Frankfurt biedt een strategisch kompas voor investeringen in textielverwerking en wordt tegelijk georganiseerd met de Techtextil.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden