Succesvolle cursus egaliseren Lecol

Zaterdag 04 oktober 2014

Omdat het leggen van een zogenaamde Q2-vloer (parket bestaande uit twee lagen) en PVC-vloeren een perfecte ondergrond vereist, besteedde Lecol er onlangs extra aandacht aan. Samen met Parketfabriek Lieverdink en het Gilde van Gediplomeerde Parketteurs hield het een cursus 'Egaliseren en Q2-installeren'.
Succesvolle cursus egaliseren Lecol

'Zonder een goede ondervloercontrole en een perfect geëgaliseerde ondervloer bereikt u geen perfect eindresultaat. Waarom dergelijke werkzaamheden uitbesteden, als u het ook zelf kunt', was de gedachtegang achter deze cursus. Tijdens drie cursusdagen gingen in Waalwijk, Doetinchem en Nieuwegein ruim zestig cursisten aan de slag met dit vraagstuk.

Ze kregen van deskundigen van de organiserende bedrijven onderricht in het probleemloos egaliseren en het installeren van Q2-parket. Die vloer is door Lieverdink ontwikkeld als aanvulling op het bestaande tapis-assortiment. 

 

Naast een stuk theorie over typen ondervloeren, reinigen, primeren, egaliseren en productkennis, werd een groot deel van de dag ingevuld met praktijkoefeningen. Zo werd er ingegaan op het vullen van (grote) gaten en dorpels, scheurreparaties, sleuven vullen bij vloerverwarming en schuren van tegels. De dag werd afgesloten met een theorie-examen, waarvoor alle deelnemers slaagden. Ze ontvingen onder meer een oorkonde en mogen zich nu gecertificeerde egaliseerder noemen.

 

 

 

 

 



Links

www.lecol.nl

Tags

vloer, parket, pvc, ondervloer

Gerelateerd nieuws
Versterking Beaulieu in Amerika
Beaulieu neemt de activa van Congoleum Acquisition LLC over, waardoor het bedrijf zijn capaciteiten uitbreidt en zijn aanwezigheid op de Amerikaanse markt versterkt.
lees verder
Pionier Coretec Concept Store
Afgelopen zomer was Woonmode uit Rijswijk de eerste die in Nederland het nieuwe winkelconcept van Coretec heeft geplaatst. Met deze premium presentatie van het vloerenmerk profileert de retailer zich als woonspecialist.
lees verder
Parketambacht in de schijnwerpers
Er is veel aandacht voor het parketvak op de lopende beurs HoutPro+ 2025 in 's-Hertogenbosch, onder andere door het Parket Ambacht Plein.
lees verder
FEP op Domotex
Op de Domotex zullen de leden van de Europese Parket Federatie (FEP), waaronder Kährs, Weitzer Parkett en Ter Hürne in de FEP Lounge hoogwaardige, duurzame parketoplossingen presenteren en zo de professionele uitwisseling en netwerken binnen de industrie bevorderen.
lees verder
Visgraat vloer: tijdloze elegantie thuis
[Sponsored artikel] - Op zoek naar een vloer die zowel stijlvol als tijdloos is? Bij Laminaat-plaza vind je een uitgebreide collectie laminaatvloeren, waaronder prachtige visgraat patronen die perfect passen in elk interieur.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden