Subsidie voor digitalisering

Vrijdag 12 mei 2023

Voor ondernemers die aan de slag willen met verdere digitalisering van hun bedrijfsvoering wordt vanaf 17 mei opnieuw subsidie beschikbaar gesteld. Deze subsidie is aan te vragen via mijn digitale zaak.
Subsidie voor digitalisering

'Mijn Digitale Zaak' is een initiatief van Inretail in samenwerking met MKB Nederland, KVK en RVO, in opdracht van het Nederlandse ministerie van EZK. Er is naast subsidie ook een mogelijkheid voor persoonlijk advies. De subsidie is ook beschikbaar voor eenmanszaken en dat is nieuw dit jaar.

 

Mijn Digitale Zaak bestaat uit drie stappen. In de eerste stap beantwoorden ondernemers vragen over het bedrijf in een scan, wat meteen een persoonlijk digitaliseringsadvies oplevert. In de tweede stap ontvangen zij een lijst met leveranciers van digitaliseringsdiensten, passend bij het advies, waarna ze een leverancier selecteren en een offerte aanvragen. In de laatste stap kunnen ondernemers eenvoudig subsidie aanvragen bij RVO. De subsidie vergoedt 50% van de offerteprijs tot een maximum van € 2.500.

 

Met Mijn Digitale Zaak kunnen ondernemers op een laagdrempelige manier stappen maken bij het (verder) digitaliseren van hun bedrijfsprocessen. Vorig jaar maakten 3.641 ondernemers als eerste stap de scan en vervolgens vroeg 95% subsidie aan voor investeringen die volgden uit het persoonlijke advies dat de scan opleverde.



Links

www.inretail.nl
www.mijndigitalezaak.nl

Tags

nieuws, interieur, digitalisering, bedrijf, ondernemer, initiatief, subsidie, ministerie, scan, advies, aanvraag, website, content, bedrijfsproces, investering, offerte, digitaliseringsadvies, #inretail. #rvo, #mkbnederland, #EZK, #mijndigitalezaak

Gerelateerd nieuws
Interieurafwerking zit in details
[Sponsored artikel] - Het verschil tussen een amateuristisch en professioneel interieur zit vaak in kleine details die het echt helemaal afmaken en die ervoor zorgen dat de totale beleving stijgt.
lees verder
Flinders gaat verder als Connox
De merknaam Flinders verdwijnt op termijn uit de markt. De Nederlandse online woonwinkel draagt de exploitatie van zijn webshop over aan zusterbedrijf Connox en wordt onderdeel van een Europees merk.
lees verder
Circulair collectief voor kantoren
Negen bedrijven hebben zich verenigd in Captains of the New Industry. Het nieuwe collectief wil opdrachtgevers, architecten en ontwerpers eenvoudiger toegang bieden tot circulaire oplossingen voor kantoorinrichting.
lees verder
 
Consument in juni 2026 nog erg negatief
lees verder
Behoud personeelskorting
Diverse brancheorganisaties pleiten bij de Nederlandse regering om de regeling voor personeelskorting niet te schrappen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden