Stylistenfusie Room7 & BNS Crisp?

Woensdag 08 juni 2016

In juni gaat het kleine Belgische stylistennetwerk Room7 praten over mogelijke aansluiting bij de Nederlandse stylistenvereniging BNS Crisp.
Stylistenfusie Room7 & BNS Crisp?
Stylistenfusie Room7 & BNS Crisp?

Room7 is ontstaan begin 2013 op initiatief van Brigitte Goyens (foto 2). Haar idee was om, in navolging van de Nederlandse BNS Crisp een gelijkaardig netwerk op te richten in België. Een netwerk waarin specialisten op het gebied van interieur samen komen om kennis en ervaring te delen en elkaar te versterken. Oorspronkelijk gestart met zeven, zijn er nu twaalf leden. Inmiddels is gebleken dat de Belgische markt anders in elkaar zit en dat Room7 nog niet ver is met de erkenning van het vak styling.

BNS Crisp, gevestigd in de Woonindustrie in Nieuwegein, is de beroepsvereniging voor Nederlandse stylisten met ruim 350 leden, zowel interieurstylisten als vastgoedstylisten. BNS Crisp is sinds half 2014 de nieuwe naam van beroepsvereniging Crisp, opgericht in 2009. Met de toevoeging BNS haakte de stylistenvereniging qua naamgeving aan bij beroepsverenigingen als BNI, BNO en BNA.

Room 7 wil zich nu graag aansluiten bij BNS Crisp. Na eerder overleg hoe dat het beste kan gebeuren gaat men in juni verder praten om de plannen definitief te maken.

 



Links

www.bnscrisp.nl
www.room7.be

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, residentieel, project, kantoor, ziekenhuis, hospitality, architect, binnenhuis, ontwerp, stylist, beroep, vereniging, BNS, Crisp, leden, ledendag, branchevereniging, organisatie.

Gerelateerd nieuws
 
Hema ontwerpwedstrijd
lees verder
Compacte winkel Jysk
Jysk heeft een nieuwe winkel geopend in Muiden. Het is de eerste winkel in Nederland die is ingericht volgens het compacte winkelconcept van de Scandinavische retailer.
lees verder
 
Beste woonwinkel
lees verder
Retaildebat
Het Nationaal Retail debat zet spotlight op de retailsector, zodat duidelijk wordt wat de verschillende standpunten zijn van de partijen.
lees verder
Vernieuwing in Brussel
Van 2 tot en met 5 november is Brussels Expo het toneel voor de Meubelbeurs Brussel. De vaste afspraak in het najaar biedt ook nu weer een compact en actueel overzicht van wat er in Europa speelt.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden