Studio Mariska Jagt failliet

Donderdag 14 september 2023

Eerder dit jaar was Studio Mariska Jagt nog bezig met de ontwikkeling van eigen meubels. De firma zocht een partner om de meubellijn op de markt te brengen. Op 12 september ging de Studio failliet, een dag later gevolgd door een meubelmaker in Delft.
Studio Mariska Jagt failliet

Studio Mariska Jagt is gespecialiseerd in interieur, architectuur en product design voor high-end residential en hospitality-projecten. Al jaren werkte de studio, van eigenaresse en oprichter Mariska Jagt, samen met Maretti Lighting. Over de oorzaak van het faillissement is nog niets bekend, de curator is mr K. Verheij.

 

Mariska Jagt was in juni nog te gast in een podcast van De Interieur Club. Sinds 2017 had de Studio een exclusieve samenwerking  met vastgoedontwikkelaar Vorm uit Rotterdam om interieurs van projecten turn-key op te leveren.

 

Ook een andere interieurfirma, Meubelmakerij Kne uit Delft, is een dag later helaas failliet verklaard. ‘Een creatief team, met passie voor meubelmaken, oog voor detail en een kick in het vinden van oplossingen’, zo omschrijft Kne zichzelf. Het bedrijf werd in 2003 opgericht door Erik Speet en zijn compagnon. In 2020 investeerde zij nog in de aanschaf van een kantenaanlijmmachine. De oorzaak van dit faillisment is eveneens niet bekend. De curator is mr. S.M. de Wit.



Links

www.mariskajagt.com
www.kneplus.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, residentieel, project, kantoor, ontwerp, design, ontwerp, lamp, licht, led, vloerlamp, verlichting, Mariska Jagt, maretti, failliet, faillissement, bankroet, overname, curator, faling, boeken neerleggen, insolventie, #failliet, #faillissement, #bankroet, #mariskajagt, #studiomariskajagt, #kne, #kneplus, #meubelmakerijkne

Gerelateerd nieuws
 
Loungefauteuil Teodora
lees verder
Nieuwe directeur CBM
Jelle Boonstra wordt per 1 september de nieuwe directeur van Koninklijke CBM, de Nederlandse Branchevereniging voor Interieurbouw en Meubelindustrie.
lees verder
Matrassenfabriek failliet door FNV
De vakbond FNV heeft het faillissement aangevraagd van matrassenfabriek Aquinos in Kesteren, voorheen bekend als Recticel, dat schuim produceerde voor vooral meubels en matrassen, onder meer voor Beka en Lattoflex.
lees verder
Elegant comfort in bochtvorm
Gebrüder Thonet Vienna presenteert Kipferl, een nieuwe stoel en armstoel ontworpen door het New Yorkse Antenna Studio. Oorspronkelijk ontworpen voor het Wiener Konzerthaus-restaurant, is Kipferl vanaf Salone del Mobile 2025 onderdeel van de vaste collectie.
lees verder
 
Faillissement Riviera Maison
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden