Studio Mariska Jagt failliet

Donderdag 14 september 2023

Eerder dit jaar was Studio Mariska Jagt nog bezig met de ontwikkeling van eigen meubels. De firma zocht een partner om de meubellijn op de markt te brengen. Op 12 september ging de Studio failliet, een dag later gevolgd door een meubelmaker in Delft.
Studio Mariska Jagt failliet

Studio Mariska Jagt is gespecialiseerd in interieur, architectuur en product design voor high-end residential en hospitality-projecten. Al jaren werkte de studio, van eigenaresse en oprichter Mariska Jagt, samen met Maretti Lighting. Over de oorzaak van het faillissement is nog niets bekend, de curator is mr K. Verheij.

 

Mariska Jagt was in juni nog te gast in een podcast van De Interieur Club. Sinds 2017 had de Studio een exclusieve samenwerking  met vastgoedontwikkelaar Vorm uit Rotterdam om interieurs van projecten turn-key op te leveren.

 

Ook een andere interieurfirma, Meubelmakerij Kne uit Delft, is een dag later helaas failliet verklaard. ‘Een creatief team, met passie voor meubelmaken, oog voor detail en een kick in het vinden van oplossingen’, zo omschrijft Kne zichzelf. Het bedrijf werd in 2003 opgericht door Erik Speet en zijn compagnon. In 2020 investeerde zij nog in de aanschaf van een kantenaanlijmmachine. De oorzaak van dit faillisment is eveneens niet bekend. De curator is mr. S.M. de Wit.



Links

www.mariskajagt.com
www.kneplus.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, residentieel, project, kantoor, ontwerp, design, ontwerp, lamp, licht, led, vloerlamp, verlichting, Mariska Jagt, maretti, failliet, faillissement, bankroet, overname, curator, faling, boeken neerleggen, insolventie, #failliet, #faillissement, #bankroet, #mariskajagt, #studiomariskajagt, #kne, #kneplus, #meubelmakerijkne

Gerelateerd nieuws
Imm voor 70 procent vol
Met nog een half jaar te gaan tot Imm Cologne 2026 van start gaat is circa 70% van de beursvloer volgens Koelnmesse gereserveerd. Van 20-23 januari 2026 is het event weer het internationale startpunt van het interieurjaar.
lees verder
 
Nieuwe winkel Antwerpen
lees verder
Collett & Victor afgebrand
Een felle brand heeft dinsdag15 juli het hoofdkantoor van zitmeubelfabrikant Collett & Victor in Emelgem volledig in de as gelegd. De rookpluim was tot kilometers ver te zien en bij de brand is asbest vrijgekomen.
lees verder
Idd Cologne kiest voor de stad
De beursvloer verdwijnt. In plaats daarvan: de stad. Met deze strategische koerswijziging maakt Idd Cologne 2025 een opvallend statement. Van 26-29 oktober verandert Keulen in een podium voor high-end interieurdesign. Niet in beurshallen, maar midden in de stad.
lees verder
 
Showup 25: kleur en karakter
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden