Studio Mariska Jagt failliet

Donderdag 14 september 2023

Eerder dit jaar was Studio Mariska Jagt nog bezig met de ontwikkeling van eigen meubels. De firma zocht een partner om de meubellijn op de markt te brengen. Op 12 september ging de Studio failliet, een dag later gevolgd door een meubelmaker in Delft.
Studio Mariska Jagt failliet

Studio Mariska Jagt is gespecialiseerd in interieur, architectuur en product design voor high-end residential en hospitality-projecten. Al jaren werkte de studio, van eigenaresse en oprichter Mariska Jagt, samen met Maretti Lighting. Over de oorzaak van het faillissement is nog niets bekend, de curator is mr K. Verheij.

 

Mariska Jagt was in juni nog te gast in een podcast van De Interieur Club. Sinds 2017 had de Studio een exclusieve samenwerking  met vastgoedontwikkelaar Vorm uit Rotterdam om interieurs van projecten turn-key op te leveren.

 

Ook een andere interieurfirma, Meubelmakerij Kne uit Delft, is een dag later helaas failliet verklaard. ‘Een creatief team, met passie voor meubelmaken, oog voor detail en een kick in het vinden van oplossingen’, zo omschrijft Kne zichzelf. Het bedrijf werd in 2003 opgericht door Erik Speet en zijn compagnon. In 2020 investeerde zij nog in de aanschaf van een kantenaanlijmmachine. De oorzaak van dit faillisment is eveneens niet bekend. De curator is mr. S.M. de Wit.



Links

www.mariskajagt.com
www.kneplus.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, residentieel, project, kantoor, ontwerp, design, ontwerp, lamp, licht, led, vloerlamp, verlichting, Mariska Jagt, maretti, failliet, faillissement, bankroet, overname, curator, faling, boeken neerleggen, insolventie, #failliet, #faillissement, #bankroet, #mariskajagt, #studiomariskajagt, #kne, #kneplus, #meubelmakerijkne

Gerelateerd nieuws
Idd cologne kiest opnieuw stad
Beurs en showrooms vormen samen één programma in Keulen. De editie van 2026 sluit opnieuw aan op Orgatec en richt zich op wonen, hospitality en design.
lees verder
Verschil maken met een patroon
Met de Moods-collectie laat Moduleo zien dat vloerdesign veel meer is dan een basis, het wordt een bepalend element in de totale ruimtebeleving.
lees verder
 
Roderick Vos ontwerpt City Sofa
lees verder
Mooi interieur is risico in huis
[Sponsored artikel] - Een mooi huis is ook een kwetsbaar huis. Juist in huizen waar veel aandacht naar interieur gaat, zitten verrassend veel “risicomomenten”.
lees verder
Grote investering Unilin Panels
Unilin plant een investering van meer dan € 100 miljoen in de spaanplatenfabriek van Unilin Panels in Oostrozebeke.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden