Studio Mariska Jagt failliet

Donderdag 14 september 2023

Eerder dit jaar was Studio Mariska Jagt nog bezig met de ontwikkeling van eigen meubels. De firma zocht een partner om de meubellijn op de markt te brengen. Op 12 september ging de Studio failliet, een dag later gevolgd door een meubelmaker in Delft.
Studio Mariska Jagt failliet

Studio Mariska Jagt is gespecialiseerd in interieur, architectuur en product design voor high-end residential en hospitality-projecten. Al jaren werkte de studio, van eigenaresse en oprichter Mariska Jagt, samen met Maretti Lighting. Over de oorzaak van het faillissement is nog niets bekend, de curator is mr K. Verheij.

 

Mariska Jagt was in juni nog te gast in een podcast van De Interieur Club. Sinds 2017 had de Studio een exclusieve samenwerking  met vastgoedontwikkelaar Vorm uit Rotterdam om interieurs van projecten turn-key op te leveren.

 

Ook een andere interieurfirma, Meubelmakerij Kne uit Delft, is een dag later helaas failliet verklaard. ‘Een creatief team, met passie voor meubelmaken, oog voor detail en een kick in het vinden van oplossingen’, zo omschrijft Kne zichzelf. Het bedrijf werd in 2003 opgericht door Erik Speet en zijn compagnon. In 2020 investeerde zij nog in de aanschaf van een kantenaanlijmmachine. De oorzaak van dit faillisment is eveneens niet bekend. De curator is mr. S.M. de Wit.



Links

www.mariskajagt.com
www.kneplus.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, residentieel, project, kantoor, ontwerp, design, ontwerp, lamp, licht, led, vloerlamp, verlichting, Mariska Jagt, maretti, failliet, faillissement, bankroet, overname, curator, faling, boeken neerleggen, insolventie, #failliet, #faillissement, #bankroet, #mariskajagt, #studiomariskajagt, #kne, #kneplus, #meubelmakerijkne

Gerelateerd nieuws
2026-Catalogus van Fast
Met de News 2026-catalogus presenteert het Italiaanse outdoor meubelmerk Fast een aantal nieuwe productontwikkelingen en uitbreidingen van bestaande collecties met focus op modulaire oplossingen, gebruiksflexibiliteit en verfijning materiaalgebruik.
lees verder
Grote brand bij Slaaperop
Tijdens nieuwjaarsnacht heeft een zeer grote brand aan de Mariastraat in het Zuid-Hollandse Hillegom een opslagloods met matrassen verwoest.
lees verder
 
De beste wensen voor 2026!
lees verder
Amable collectie in ontwikkeling
De Amable collectie van Paola Lenti, ontworpen voor Víctor Carrasco Office, maakt al jaren deel uit van het assortiment. De zitcollectie voor binnen en buiten is stapsgewijs uitgebreid.
lees verder
Dick de Gier overleden
Op Eerste Kerstdag is Dick de Gier, directeur van De Gier Slapen in Gorinchem, overleden. Hij werd 71 jaar.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden