Studio Henk naar Utrecht

Donderdag 24 maart 2022

Dit najaar krijgt Studio Henk een nieuwe winkel in het centrum van Utrecht. Hiermee breidt het bedrijf steeds verder uit. Deze winkel is de vierde brandstore van het designmerk.
Studio Henk naar Utrecht

Foto: Utrechts archief 1933

Studio Henk
heeft nu twee winkels in Amsterdam, de nieuwe vestiging aan de Rozengracht in Amsterdam wordt in april geopend. Daarnaast heeft het bedrijf een vestiging in Antwerpen. Dit najaar komt hier een nieuwe winkel aan de Janskerkhof 5 bij. Dit pand heeft een oppervlakte van 350 vierkante meter.

 

Leuk weetje, het pand uit 1900 heeft een lange geschiedenis als meubelwinkel, al in 1933 toonde woninginrichting Eigen Haard modelkamers op de eerste verdieping. In de jaren 60 was in het pand de meubelwinkel van firma Riant gevestigd en in de jaren 70 meubelwinkel De Fauteuillerie. Het is dus passend dat nu opnieuw een meubelwinkel in het pand komt, waar tot juli 2021 Trend People Utrecht te vinden was.

 

Studio Henk verkoopt meubelen en lampen en heeft de ambitie om nog meer nieuwe winkels te openen. Zo wil het bedrijf een vestiging openen in Brussel, maar ook uitbreiden naar andere Europese markten.



Links

www.studio-henk.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, interieurbekleding, interieurstof, stof, meubelstof, meubelstoffen, meubel, tafel, stoel, designmeubelen, meubelontwerpstudio, expansie, uitbreiding, uitbreiden, groei, studio henk, utrecht, #studiohenk

Gerelateerd nieuws
L+B Desigplus Award winnaars
Tijdens de openingsdag van Light+Building 2026 zijn dertien bedrijven onderscheiden met de Designplus Award. De prijs bekroont producten die innovatie, functionaliteit, vormgeving en duurzaamheid combineren.
lees verder
Duurzaamheid leidraad kantoorinrichting
[Sponsored artikel] - Duurzaamheid speelt een steeds grotere rol in hoe kantoren worden ingericht. Dat komt niet alleen door wetgeving, maar ook door groeiend bewustzijn over klimaat en gezondheid.
lees verder
 
3 dagen tot Light + Building
lees verder
Established & Sons terug op Salone
Het Britse designmerk Established & Sons keert dit jaar terug naar Salone del Mobile met een eigen stand. Op de beurs presenteert het merk nieuwe ontwerpen en heruitgaven, waaronder de Medusa-lamp van Carlo Nason.
lees verder
Secolo x Tableau in Milaan
Tijdens Milano Design Week 2026 presenteert Secolo voor het eerst een samenwerking met een extern ontwerpstudio. Het merk kondigt een project aan waarbij wordt samengewerkt met het Deense bedrijf Tableau.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden