Studenten op DDW

Zaterdag 26 juli 2025

Zes creatieve vakscholen bundelen de krachten voor een gezamenlijke presentatie van studenten op de Dutch Design Week in oktober.
Studenten op DDW
Studenten op DDW Studenten op DDW Studenten op DDW

Na een succesvolle editie in 2024 slaan zes creatieve mbo-vakscholen opnieuw de handen ineen onder de titel ‘Something Talented’. Van 18 t/m 26 oktober presenteren studenten hun werk in de Schellens Fabriek in Eindhoven; een expositie vol vakmanschap, verbeeldingskracht en vernieuwende ideeën. Volg ons hier en blijf op de hoogte van het programma, sneak peeks en verhalen van studenten.

 

De jonge makers - de creatieve realisten van morgen - laten zien hoe ontwerp en uitvoering samenkomen. Met concrete, toekomstgerichte ontwerpen die raken aan thema’s als duurzaamheid, innovatie en maatschappelijke relevantie. In 2025 sluiten de werken aan op het nieuwe DDW-thema past, present, possible.


Something Talented is jong, creatief talent uit het mbo zichtbaar maken door een samenwerking tussen zes toonaangevende vakscholen. Samen bieden zij een inspirerend podium voor de toekomst van design. De deelnemende scholen zijn Cibap vakschool voor verbeelding, Grafisch Lyceum Rotterdam, Grafisch Lyceum Utrecht, Mediacollege Amsterdam en het Hout- en Meubileringscollege.

Te zien tijdens DDW 2025, Schellens Fabriek – Eindhoven. Zaterdag 18 t/m zondag 26 oktober 2025



Links

www.ddw.nl
www.hmcollege.nl
www.cibap.nl
www.glr.nl
www.glu.nl
www.ma-web.nl

Tags

nieuws, interieur, creatief, vakscholen, studenten, presentatie, design, expositie, exposant, thema. duurzaamheid, innovatie, relevantie, maatschappij, samenwerking, ideeën, programma, verhalen, deelnemers, toonaangevend, #ddw, #dutchdesignweek, #hmcollege, #hmc, #cibap, #grafischlyceum, #mediacollege

Gerelateerd nieuws
 
Omzetgroei Jysk
lees verder
Samenwerking B&C en Keje
B&C Raamdecoratie en Keje Dronten slaan handen ineen: de horren van laatstgenoemde zijn binnenkort verkrijgbaar bij B&C.
lees verder
Aquinos Belgie failliet
Bijna 100 mensen verliezen baan na faillissement matrassenproducent Aquinos Bedding Hulshout.
lees verder
 
High-end design op Spoga+gafa
lees verder
Contractmarkt op Meubelbeurs
De Meubelbeurs Brussel (2-5 november), zet een volgende stap in haar ontwikkeling en richt zich steeds nadrukkelijker ook op andere doelgroepen binnen de interieurbranche. Met name de hospitality- en projectmarkt krijgen in 2025 een prominente plek.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden