Studenten op DDW

Zaterdag 26 juli 2025

Zes creatieve vakscholen bundelen de krachten voor een gezamenlijke presentatie van studenten op de Dutch Design Week in oktober.
Studenten op DDW
Studenten op DDW Studenten op DDW Studenten op DDW

Na een succesvolle editie in 2024 slaan zes creatieve mbo-vakscholen opnieuw de handen ineen onder de titel ‘Something Talented’. Van 18 t/m 26 oktober presenteren studenten hun werk in de Schellens Fabriek in Eindhoven; een expositie vol vakmanschap, verbeeldingskracht en vernieuwende ideeën. Volg ons hier en blijf op de hoogte van het programma, sneak peeks en verhalen van studenten.

 

De jonge makers - de creatieve realisten van morgen - laten zien hoe ontwerp en uitvoering samenkomen. Met concrete, toekomstgerichte ontwerpen die raken aan thema’s als duurzaamheid, innovatie en maatschappelijke relevantie. In 2025 sluiten de werken aan op het nieuwe DDW-thema past, present, possible.


Something Talented is jong, creatief talent uit het mbo zichtbaar maken door een samenwerking tussen zes toonaangevende vakscholen. Samen bieden zij een inspirerend podium voor de toekomst van design. De deelnemende scholen zijn Cibap vakschool voor verbeelding, Grafisch Lyceum Rotterdam, Grafisch Lyceum Utrecht, Mediacollege Amsterdam en het Hout- en Meubileringscollege.

Te zien tijdens DDW 2025, Schellens Fabriek – Eindhoven. Zaterdag 18 t/m zondag 26 oktober 2025



Links

www.ddw.nl
www.hmcollege.nl
www.cibap.nl
www.glr.nl
www.glu.nl
www.ma-web.nl

Tags

nieuws, interieur, creatief, vakscholen, studenten, presentatie, design, expositie, exposant, thema. duurzaamheid, innovatie, relevantie, maatschappij, samenwerking, ideeën, programma, verhalen, deelnemers, toonaangevend, #ddw, #dutchdesignweek, #hmcollege, #hmc, #cibap, #grafischlyceum, #mediacollege

Gerelateerd nieuws
 
Nieuw aanbod op Trendz/Showup
lees verder
Focus op regeneratieve architectuur
Architect@Work Rotterdam legt focus op regeneratieve architectuur. Het evenement vindt plaats in september in Rotterdam Ahoy.
lees verder
Ethimo toont Ginko en Reef
Voor het zomerseizoen van 2027 komt Ethimo onder andere met de Ginko-parasol van Studio Zanellato/Bortotto en het Reef-ligbed van Ethimo Design Studio. Beide ontwerpen combineren teak met textiel of vlechtwerk.
lees verder
 
Verhuizing van Zweden
lees verder
Nieuwe topman Bolia
Ceo Lars Lyse Hansen van het meubelmerk Bolia vertrekt op 31 augustus 2027 na meer dan 21 jaar aan het roer. Huidig operationeel directeur Thomas Bendiks Lauridsen volgt hem op.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden