Studenten naar vernieuwd HMC

Donderdag 03 september 2015

De oudbouw van het HMC mbo vakschool voor hout, meubel en interieur in Rotterdam heeft plaats gemaakt voor de nieuwbouw. Afgelopen maandag kwamen de studenten een spiksplinter nieuw gebouw binnen.
Studenten naar vernieuwd HMC
Studenten naar vernieuwd HMC Studenten naar vernieuwd HMC

In de zomervakantie is er hard gewerkt om de nieuwbouw klaar te maken voor het nieuwe schooljaar. Locatiedirecteur Denny Terlouw: “We wilden graag een bruisende leeromgeving maken. We vonden het erg belangrijk dat onze (oud)-leerlingen en docenten mee konden denken met de nieuwbouw. De docenten hebben zich onder andere bezig gehouden met het interieur, waarbij ze al het meubilair hebben uitgekozen en meegedacht hebben met het kleurenpalet van de nieuwbouw.

 

Oud-leerlingen, zoals Sjoerd Vroonland en Anne Blussé van Oud-Alblas hebben diverse interieurelementen ontworpen, zoals de receptiebalie, die gemaakt is van een echte boomstam en een catwalk tafel van maar liefst 12,5 m², die uit de vloer lijkt te groeien.” Eenzelfde ontwerp als laatstgenoemde staat ook bij brancheorganisatie INretail (red;-)).
 
Het komende schooljaar worden de bestaande werkplaatsen en praktijkruimtes van ca. 4.500 m2 ingrijpend gerenoveerd. Dit wordt gedaan in fases, zodat de school door kan draaien. Naar verwachting is het gehele project rond de zomer van 2016 afgerond.
 
Het HMC, ook wel bekend als Hout- en Meubileringscollege, is sinds 1929 de enige mbo vakschool waar alle opleidingen met hout, meubel of interieur te maken hebben, met onderwijslocaties in Amsterdam en Rotterdam.





Links

www.hmcollege.nl

Tags

Nieuws, inrichting, intereur, woon, woning, wonen, opleiding, cursus, training, onderwijs, college, nieuwbouw, renovatie

Gerelateerd nieuws
 
Heimtextil ziet huis als rustpunt
lees verder
Nieuw perspectief op de Ambiente
Ambiente 2027 scherpt focus op interieur en contractmarkt met veel activiteiten op de beursvloer.
lees verder
Polspotten kiest nieuwe koers
Polspotten bestaat 40 jaar en grijpt het jubileum aan voor een nieuwe fase. Het Amsterdamse designmerk krijgt een nieuwe ceo, zet sterker in op e-commerce en sluit eind oktober zijn brand store aan de Westerstraat.
lees verder
 
Nieuwe ambassadeurs Incoda
lees verder
Is vast meubilair opstal?
[Sponsored artikel] - Van maatwerkkast tot nieuwe leefkeuken: wanneer wordt interieur onderdeel van het huis? Een mooi interieur bestaat allang niet meer alleen uit losse meubels en accessoires.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden