Studenten naar vernieuwd HMC

Donderdag 03 september 2015

De oudbouw van het HMC mbo vakschool voor hout, meubel en interieur in Rotterdam heeft plaats gemaakt voor de nieuwbouw. Afgelopen maandag kwamen de studenten een spiksplinter nieuw gebouw binnen.
Studenten naar vernieuwd HMC
Studenten naar vernieuwd HMC Studenten naar vernieuwd HMC

In de zomervakantie is er hard gewerkt om de nieuwbouw klaar te maken voor het nieuwe schooljaar. Locatiedirecteur Denny Terlouw: “We wilden graag een bruisende leeromgeving maken. We vonden het erg belangrijk dat onze (oud)-leerlingen en docenten mee konden denken met de nieuwbouw. De docenten hebben zich onder andere bezig gehouden met het interieur, waarbij ze al het meubilair hebben uitgekozen en meegedacht hebben met het kleurenpalet van de nieuwbouw.

 

Oud-leerlingen, zoals Sjoerd Vroonland en Anne Blussé van Oud-Alblas hebben diverse interieurelementen ontworpen, zoals de receptiebalie, die gemaakt is van een echte boomstam en een catwalk tafel van maar liefst 12,5 m², die uit de vloer lijkt te groeien.” Eenzelfde ontwerp als laatstgenoemde staat ook bij brancheorganisatie INretail (red;-)).
 
Het komende schooljaar worden de bestaande werkplaatsen en praktijkruimtes van ca. 4.500 m2 ingrijpend gerenoveerd. Dit wordt gedaan in fases, zodat de school door kan draaien. Naar verwachting is het gehele project rond de zomer van 2016 afgerond.
 
Het HMC, ook wel bekend als Hout- en Meubileringscollege, is sinds 1929 de enige mbo vakschool waar alle opleidingen met hout, meubel of interieur te maken hebben, met onderwijslocaties in Amsterdam en Rotterdam.





Links

www.hmcollege.nl

Tags

Nieuws, inrichting, intereur, woon, woning, wonen, opleiding, cursus, training, onderwijs, college, nieuwbouw, renovatie

Gerelateerd nieuws
Nederlandse inflatie daalt langzaam
De inflatie in Nederland is in oktober uitgekomen op 3,1%, een verdere daling ten opzichte van september. Toch blijft de inflatie in Nederland relatief hoog.
lees verder
Sterke 2025-editie Meubelbeurs
Meubelbeurs Brussel - van 2-5 november gehouden in Brussels Expo - was volgens velen een zeer geslaagde editie. De sfeer was opvallend positief, met veel waardering voor de kwaliteit van het aanbod en de professionele uitstraling van de stands.
lees verder
Nieuwe accountmanager Heditex
Thomas Westdijk is voor Heditex - groothandel voor de woning- en projectinrichting, gordijnateliers, zonweringsbedrijven en parkethandel - begonnen als accountmanager in Zuid-Holland.
lees verder
 
De beleving van licht
lees verder
Consumptie huishoudens stijgt door
Nederlandse Huishoudens hebben in september 0,8% meer geconsumeerd dan in dezelfde maand vorig jaar. Dit betekent dat de consumptie voor de 15e maand op rij.



lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden