Stopgap SRS nieuw bij F. Ball

Woensdag 25 mei 2016

F. Ball and Co. Ltd., de Britse fabrikant van vloerlijmen en vloervoorbereidende producten, lanceert Stopgap SRS versterkend impregneersysteem.
Stopgap SRS nieuw bij F. Ball

Stopgap SRS penetreert in zwakke en broze zand/cement- en calciumsulfaat dekvloeren, vult gaten en scheuren en verbindt losse deeltjes. Hierdoor wordt een sterker en stabieler oppervlak verkregen. Met dit product is het meestal niet meer nodig om een volledige dekvloer te verwijderen en te vervangen, wat kostbaar en tijdrovend is.

Met Stopgap SRS bewerkte dekvloeren zijn binnen één nacht uitgehard. Het is oplosmiddelvrij, heeft een lage viscositeit en bestaat uit twee componenten. SRS kan bovendien toegepast worden op dekvloeren met vloerverwarming en/of die een hoog gehalte aan bouw- en restvocht bevatten.

De producten van F. Ball & Co. worden in Nederland geleverd door Headlam. Het is verkrijgbaar in verpakkingen van 5kg en 10kg.

 



Links

www.f-ball.nl
www.headlam.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, vloer, vloerbedekking, pvc, vinyl, stroken, plank, parket, steen, keramisch, keramiek, tegel, stoffering, egalisatie, verwarming, vloerverwarming, ondervloer, lijm, vakkleding, ondertapijt, egaline, onderhoud, reiniging, plinten, profielen, gordijn, raambekleding, raamdecoratie, luxaflex, rolgordijn, plissé, verkoop, confectie, naamswijziging, naamsverandering, Lethem Vergeer, Lethem-vergeer, Silvester, Interplan, Headlam. Lifestyle Interior, Lifestyle-interior, Lifestyleinterior, groothandel, grossier

Gerelateerd nieuws
Idd Cologne met designfestival
Idd Cologne gaat een samenwerking aan met het nieuwe Design Season Cologne. Samen met Orgatec moet eind oktober 2026 een gezamenlijke designweek ontstaan die de beurs, de stad en de creatieve sector dichter bij elkaar brengt.
lees verder
Wastafel blikvanger badkamer
[Sponsored artikel] - Wanneer je de badkamer gaat inrichten, dan wordt er vooral gedacht aan de indeling, de tegels en hoe het bad of de doucheruimte eruit moet zien. Maar het is de wastafel die je het vaakst gebruikt.
lees verder
Interieurafwerking zit in details
[Sponsored artikel] - Het verschil tussen een amateuristisch en professioneel interieur zit vaak in kleine details die het echt helemaal afmaken en die ervoor zorgen dat de totale beleving stijgt.
lees verder
Circulair collectief voor kantoren
Negen bedrijven hebben zich verenigd in Captains of the New Industry. Het nieuwe collectief wil opdrachtgevers, architecten en ontwerpers eenvoudiger toegang bieden tot circulaire oplossingen voor kantoorinrichting.
lees verder
 
Flanders Flooring Days groeit
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden