Stoffenplein & meubelstoffeerpartij op VPWI

Dinsdag 19 juli 2016

In aanloop naar Vakdagen Parket & Woninginrichter (VPWI) vernieuwt Evenementenhal Gorinchem haar concept verder: in oktober naast vloeren meer aandacht voor wandbekleding, raamdecoratie en stoffering. Met een opvallende nieuwe oudgediende.
Stoffenplein & meubelstoffeerpartij op VPWI
Stoffenplein & meubelstoffeerpartij op VPWI Stoffenplein & meubelstoffeerpartij op VPWI

VPWI breidt onder meer uit met Het Stoffenplein, een demonstratiewedstrijd meubelstofferen en demo’s parket leggen en onderhouden.

Op het Stoffenplein presenteren leveranciers van meubelstoffen, gordijnstoffen en toebehoren zich gezamenlijk. Hiermee is de drempel om deel te nemen aan de beurs verlaagd, aldus Debbie de Bruijn (foto 2) van Evenementenhal.

Ook wordt er voor het eerst een demonstratiewedstrijd meubelstofferen georganiseerd, net als het NK Woningstofferen in samenwerking met de HMC MBO Vakschool (Hout- en Meubileringscollege). Hier is de pracht en variatie binnen het vak te vinden.

Naast aan vloeren besteedt VPWI dus meer aandacht aan wandbekleding, raamdecoratie en stoffering. "Daarmee is VPWI de enige vakbeurs in Nederland die zich richt op deze branches,” aldus De Bruijn. Het aantal exposanten is sinds eind mei inmiddels door gegroeid naar zo'n 50, de voorlopige deelnemerslijst is hier in te zien.


Een opvallende nieuwe naam hierbij: Match Trading. Dit is het nieuwe bedrijf in interieurstoffen van oudegediende Rob Viool (foto 3) dat zijn bedrijf Rob Viool Home vlak voor het faillissement in december 2015 verkocht aan dit nieuwe bedrijf. In 2011 ging zijn bedrijf overigens ook al eens failliet.

Andere nieuwe aanmeldingen sinds de vorige keer zijn AS Création (behang), Amorim (vloeren), F. Ball (vloervoorbereiding), Brel (motorisatie raamdecoratie), Byzon (buitenzonwering), Elti (Oer raamdecoratie), Gustav Gerster (gordijnen), Heywood (vloeren), Silvera (interieurstoffen) en Richard Wernekinck/Hollandfelt (wolvilt).

Tenslotte: VPWI beschikt dit jaar van 10-12 oktober bovendien voor het eerst over een kennisprogramma met onderwerpen als cijfers & trends, customer journey en nieuwe businessmodellen in de retailsector.




Links

www.evenementenhal.nl/vpwi

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, vloer, leggen, vloeren, parket, textiel, bekleding, behang, wandbekleding, stofferen, stoffering, meubelstof, meubelbekleding, beurs, show, evenement, event, tentoonstelling, gorinchem, gorkum, vakdagen

Gerelateerd nieuws
Verschil maken met een patroon
Met de Moods-collectie laat Moduleo zien dat vloerdesign veel meer is dan een basis, het wordt een bepalend element in de totale ruimtebeleving.
lees verder
Mooi interieur is risico in huis
[Sponsored artikel] - Een mooi huis is ook een kwetsbaar huis. Juist in huizen waar veel aandacht naar interieur gaat, zitten verrassend veel “risicomomenten”.
lees verder
Grote investering Unilin Panels
Unilin plant een investering van meer dan € 100 miljoen in de spaanplatenfabriek van Unilin Panels in Oostrozebeke.
lees verder
Festivalvibe op Design District
Met 6.090 bezoekers, ruim 180 deelnemers en zomerse temperaturen kijkt Design District 2026 terug op een drukbezochte editie. Naast nieuwe collecties en merken stond ook kennisdeling en jong talent centraal.
lees verder
 
Commissie voor Interieurstylisten
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden