Stoffen van Vlisco tijdelijk in de Bijenkorf

Donderdag 15 mei 2014

De kleurrijke stoffen van het Nederlandse merk Vlisco, die vooral populair zijn in West- en Centraal-Afrika, zijn tijdelijk te koop in vier filialen van de Bijenkorf.
Stoffen van Vlisco tijdelijk in de Bijenkorf

Vanaf 5 mei zijn de dessins van Vlisco te zien in de etalages en aankleding van de filialen van het warenhuis. In de filialen Amsterdam, Den Haag, Rotterdam en Eindhoven staat daarnaast van 5 mei tot 18 juni een pop-upshop, waar de stoffen, shawls en boeken van Vlisco te koop zijn. Belangstellenden kunnen in de pop-upshops onder meer een jack, een rok, blouse of blazer van de stoffen op maat laten maken. Van elk stuk hangt een voorbeeld in de winkel. Het maken van het gewenste kledingstuk duurt een week.

 

‘Het kleurrijke designbeeld van Vlisco verovert al meer dan honderd jaar vele harten in West-Afrika’, zegt Roger Gerards, de hoofdontwerper van het merk. We brengen voor het eerst het unieke West-Afrikaans modesysteem naar Europa. Ik ben benieuwd of de consument in Nederland het lef heeft om een Vlisco dessin te kiezen. 

Vlisco werd in 1846 opgericht in Helmond en ontwerpt, produceert en distribueert kleurrijke modestoffen die vooral populair zijn in West- en Centraal-Afrika en bij de Afrikaanse consument in wereldsteden als New York, Londen en Parijs.

 

 

 

 



Links

http://about.vlisco.com/nl/
www.bijenkorf.nl

Tags

stof, dessin, mode

Gerelateerd nieuws
Versterking Beaulieu in Amerika
Beaulieu neemt de activa van Congoleum Acquisition LLC over, waardoor het bedrijf zijn capaciteiten uitbreidt en zijn aanwezigheid op de Amerikaanse markt versterkt.
lees verder
 
Davis Fabrics op Meubelbeurs
lees verder
Visgraat vloer: tijdloze elegantie thuis
[Sponsored artikel] - Op zoek naar een vloer die zowel stijlvol als tijdloos is? Bij Laminaat-plaza vind je een uitgebreide collectie laminaatvloeren, waaronder prachtige visgraat patronen die perfect passen in elk interieur.
lees verder
Omzet NL-retail september 2025 groeit
De Nederlandse detailhandel heeft in september 3,8% meer omgezet dan in september 2024, volgt uit cijfers van het CBS.De interieurbranche groeide mee.
lees verder
Preview Meubelbeurs Brussel 2025
Van zondag 2 tot en met woensdag 5 november toont Meubelbeurs Brussel weer de veelzijdigheid van de Europese interieurwereld. Van Pools eikenhout tot Spaanse matrassen en Belgische meubelklassiekers.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden