Stoelendans in lijmenland

Woensdag 17 februari 2016

Lijmen- en kittenfabrikant Mapei uit Almelo heeft sinds 1 februari een nieuwe directeur voor haar dochter in Nederland. En daarmee draait de carrousel.
Stoelendans in lijmenland

Paul R. Spee (foto) is als managing director de opvolger van Maarten-Jan Leppink die tot eind vorig jaar bijna zeven jaar bij Mapei de scepter had gezwaaid. Laatstgenoemde is nu terug in Haaksbergen als general manager van het onbekende Lemen Adhesives bv, naast de oude vestiging van Unipro op de Industriestraat. Voorheen werkte Leppink jaren bij Unipro bv, dat nog altijd in deze plaats gevestigd is.

Paul Spee heeft na zijn studie Civiele Techniek en Economische Bedrijfskunde de afgelopen 35 jaar bij diverse bedrijven, in de bouw en civiele techniek, ervaring opgedaan. Zo heeft hij onder meer als business unit manager bouw bij Sika Nederland in Utrecht gewerkt. Zijn doelstelling is om 'samen met het hele team te bouwen aan een succesvol partnerschap met afnemers en de voorschrijvende markt.'

 



Links

www.mapei.nl
www.mapei.be
www.sika.nl
www.unipro.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, verf, lijm, kit, egalisatie, egaliseren, coating, afwerk, vloer, applicateur, beton, vloerafwerking, cement

Gerelateerd nieuws
Uitbreiding de Binnenhuisadviseurs
Smit Wonen in Sfeer, specialist in woontextiel uit Leiden, sluit zich aan bij het collectief van De Binnenhuisadviseurs.
lees verder
Michael naar Woonspecialist
Bij De Woonspecialist, een winkelformule van franchise-organisatie Comafin uit Goor, is een ervaren en bekende, nieuwe formule manager aan de slag gegaan.
lees verder
Jysk heropent drie winkels
Jysk blijft maar bezig met openen: de meubelketen lukte het om in één week tijd nog eens drie compleet vernieuwde winkels in Nederland op te leveren.
lees verder
Veelzijdige VT-Wonen-collecties
Forbo Flooring heeft recent de nieuwe Marmoleum en Novilon VT-Wonen collecties gepresenteerd, die in samenwerking met de designers van het woonblad tot stand zijn gekomen.
lees verder
Lekkage kost echt: duur herstel
[Sponsored artikel] - Een klein scheurtje in een leiding lijkt onschuldig. Totdat je ontdekt dat er vocht in je muur zit, het parket opbolt of er ineens schimmel verschijnt. Dan ontdek je wat een lekkage écht kost: duur herstel!
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden