Steve Evers weg bij Euretco

Woensdag 31 oktober 2018

Aan het einde van het jaar zal Steve Evers op eigen verzoek terugtreden uit de directie van EK/servicegroup en wordt ceo van Intersport International Corporation (IIC).
Steve Evers weg bij Euretco

Steve Evers (foto) is sinds 2010 lid van de directie van Euretco, dochteronderneming van EK/servicegroup, en werd na de overname in 2017 benoemd tot lid van de directie van EK/servicegroup.

Franz-Josef Hasebrink, voorzitter van de directie van EK/servicegroup: 'Wij betreuren dit besluit. We begrijpen echter zijn beslissing om ons bedrijf voor deze bijzondere uitdaging te verlaten. We danken Steve Evers voor zijn buitengewone persoonlijke en professionele inzet in de afgelopen jaren en wensen hem het allerbeste voor zijn persoonlijke en zakelijke toekomst.'

 



Links

www.ek-servicegroup.de/nl/
www.euretco.com

Tags

Nieuws, wonen, woon, woning, interieur, inrichting, woonkamer, eetkamer, slaapkamer, logeerkamer, meubel, bed, gordijn, stof, raambekleding, interieurbekleding, vloer, woonartikel, woonaccessoire, retail, winkel, keten, winkelketen, formule, discount, budget, personalia, organisatie, #euretco, #ekservicegroup

Gerelateerd nieuws
 
Gift of the Year Award Trendz
lees verder
Volledige overname Lano
Belgotex heeft het resterende belang van tapijtfabrikant Lano overgenomen en bezit nu 100% van het bedrijf.
lees verder
Sterke online groei Home & Living
Uit de Thuiswinkel monitor blijkt dat er in Nederland voor het eerst in jaren groei is in online bestedingen aan producten, vooral door segment home & living.
lees verder
 
Spoga+gafa: groen, grill en design
lees verder
Verbreding Vinted
Vinted maakt verkoop van grote items mogelijk door een samenwerking met Brenger aan te gaan voor de levering hiervan.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden