Stefan Lohrberg weg bij Spoga+gafa

Donderdag 13 juni 2024

Het gezicht van Spoga+gafa vertrekt: directeur Stefan Lohrberg neemt afscheid na de aankomende editie van 16 tot 18 juni.
Stefan Lohrberg weg bij Spoga+gafa

Volgens Koelnmesse verlaat Lohrberg het bedrijf eind juli op eigen verzoek. ‘Wij willen Stefan Lohrberg bedanken voor zijn buitengewone bijdrage en inzet voor het succes van de outdoorbeurs Spoga+gafa. Hij heeft veel bereikt en een belangrijke bijdrage geleverd aan het consolideren en verder uitbreiden van de positie van Spoga+gafa als 's werelds toonaangevende beurs,’ zegt Sebastian Rosito, de nieuwe business unit director van de vestiging in Keulen.

 

‘Mijn tijd bij Koelnmesse was en is een ongelooflijk waardevolle en inspirerende ervaring voor mij. Ik ben dankbaar voor het in mij gestelde vertrouwen, trots op wat ik heb bereikt en kijk uit naar een succesvolle Spoga+gafa 2024 met het team,’ aldus Lohrberg. Hij kwam in 2016 in dienst bij Koelnmesse als projectmanager en verantwoordelijk voor de tuin- en outdoorbeurs. Wat hij nu gaat doen is nog onduidelijk.



Links

www.spogagafa.com
www.spogagafa.de
www.koelnmesse.be
www.koelnmesse.nl
www.koelnmesse.de

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, tuinbeurs, beurs, show, evenement, tuin, buiten, terras, balkon, decoratie, meubel, meubilair, hangmat, ligstoel, tuinstoel, barbecue, bbq, buitenwonen, tuinmeubel, tuinmeubilair, tuinaccessoire, outdoor, buitenmeubel, buitenmeubilair, #spogagafa, #spoga, #koelnmesse

Gerelateerd nieuws
 
Huus maakt doorstart
lees verder
 
Alize outdoorlijn van Kettal
lees verder
Artifort in Milaan
Artifort presenteert tijdens Salone del Mobile vier nieuwe ontwerpen en twee herintroducties. De collectie wordt vanaf 21 april officieel gelanceerd en is te zien in hal 22, stand B39.
lees verder
Grootse daling consumentenvertrouwen
Het vertrouwen van consumenten in Nederland verslechtert in april fors verder, meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS). Het consumentenvertrouwen gaat van -30 in maart naar -44 in april.
lees verder
 
Leolux toont Olen en Milo
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden