Stefan Lohrberg weg bij Spoga+gafa

Donderdag 13 juni 2024

Het gezicht van Spoga+gafa vertrekt: directeur Stefan Lohrberg neemt afscheid na de aankomende editie van 16 tot 18 juni.
Stefan Lohrberg weg bij Spoga+gafa

Volgens Koelnmesse verlaat Lohrberg het bedrijf eind juli op eigen verzoek. ‘Wij willen Stefan Lohrberg bedanken voor zijn buitengewone bijdrage en inzet voor het succes van de outdoorbeurs Spoga+gafa. Hij heeft veel bereikt en een belangrijke bijdrage geleverd aan het consolideren en verder uitbreiden van de positie van Spoga+gafa als 's werelds toonaangevende beurs,’ zegt Sebastian Rosito, de nieuwe business unit director van de vestiging in Keulen.

 

‘Mijn tijd bij Koelnmesse was en is een ongelooflijk waardevolle en inspirerende ervaring voor mij. Ik ben dankbaar voor het in mij gestelde vertrouwen, trots op wat ik heb bereikt en kijk uit naar een succesvolle Spoga+gafa 2024 met het team,’ aldus Lohrberg. Hij kwam in 2016 in dienst bij Koelnmesse als projectmanager en verantwoordelijk voor de tuin- en outdoorbeurs. Wat hij nu gaat doen is nog onduidelijk.



Links

www.spogagafa.com
www.spogagafa.de
www.koelnmesse.be
www.koelnmesse.nl
www.koelnmesse.de

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, tuinbeurs, beurs, show, evenement, tuin, buiten, terras, balkon, decoratie, meubel, meubilair, hangmat, ligstoel, tuinstoel, barbecue, bbq, buitenwonen, tuinmeubel, tuinmeubilair, tuinaccessoire, outdoor, buitenmeubel, buitenmeubilair, #spogagafa, #spoga, #koelnmesse

Gerelateerd nieuws
Visgraat vloer: tijdloze elegantie thuis
[Sponsored artikel] - Op zoek naar een vloer die zowel stijlvol als tijdloos is? Bij Laminaat-plaza vind je een uitgebreide collectie laminaatvloeren, waaronder prachtige visgraat patronen die perfect passen in elk interieur.
lees verder
Stand van zaken Belgische meubelindustrie
Rondom de Internationale Meubelbeurs in Brussel, van 2 tot en met 5 november, publiceert Fedustria altijd een conjunctuurbericht over de Belgische meubelindustrie.
lees verder
Omzet NL-retail september 2025 groeit
De Nederlandse detailhandel heeft in september 3,8% meer omgezet dan in september 2024, volgt uit cijfers van het CBS.De interieurbranche groeide mee.
lees verder
Leenbakker winkels deels naar Jysk
Jysk neemt negen locaties over van Leen Bakker België, dat recent de verkoop van alle 44 winkels heeft aangekondigd.
lees verder
Preview Meubelbeurs Brussel 2025
Van zondag 2 tot en met woensdag 5 november toont Meubelbeurs Brussel weer de veelzijdigheid van de Europese interieurwereld. Van Pools eikenhout tot Spaanse matrassen en Belgische meubelklassiekers.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden