'Steengoed' bij Headlam

Vrijdag 16 oktober 2015

De drie zuster ondernemingen, Interplan, Lethem Vergeer en Silvester van Headlam, hebben in september vier keer een huisshow gehouden. Opvallendste item? Steen!
'Steengoed' bij Headlam
'Steengoed' bij Headlam 'Steengoed' bij Headlam 'Steengoed' bij Headlam 'Steengoed' bij Headlam

Is dit hout? Fout! Het is steen met houtdessin!

 

 

De shows waren eerlijk verdeeld over de showrooms: twee keer in Zutphen en twee in Rotterdam. Twee nieuwe productgroepen waren er te vinden: de gereedschappen van het merk Romus en de onderhoud- en reinigingsmiddelen van James, waarvoor sales director Hans Kalse aanwezig was. Ook Thomas Menne van Döllken (plinten) en Marc Kemperman van F. Ball (lijmen en egaliseer middelen) waren aanwezig voor meer informatie.

Maar de meest opvallende productgroep was wel keramisch parket met houtstructuur: Lifestyle Ceramics. Maurizio Spadon presenteerde het 'steengoed': keramische planken die verkrijgbaar zijn in de maten 200 x 1200 mm en 200 of 300 x 1800 mm. Deze worden gepresenteerd in een compacte display met de meest commerciële kleuren. Het aan het assortiment toevoegen van deze soort vloeren, waarop wel zo'n drie weken levertijd zit, biedt de woninginrichter meer verkoopmogelijkheden.

Een aantal jaren geleden bood Headlam overigens al eens keramische tegels aan. Dat werd geen succes, omdat het werken met keramische tegels een vak apart is. Daarom is Headlam nu een samenwerking aangegaan met de landelijk opererende bedrijven van Jacob Buijs (offertevoorjeklus.nl) en Leo Eijssens (vloerverwarmingnederland.nl). Om de woninginrichter te ontzorgen plannen zij het voorbereiden en leggen van de vloer en bieden ze de mogelijkheid dit vooraf online te calculeren.

De marge op de vloeren is vergelijkbaar met die op andere vloerbedekkingen, of er gebruik gemaakt wordt van offertevoorjeklus.nl en of op hun kostprijs nog een marge genomen wordt kan men zelf bepalen. Meer info is hier te vinden.

 



Links

www.doellken-weimar.de
www.f-ball.nl
www.headlam.com
www.interplan.nl
www.james.eu
www.lethem.nl
www.lifestyle-interior.nl
www.offertevoorjeklus.nl
www.romus-france.com
www.silvester.nl
www.spadon.nl
www.vloerverwarmingnederland.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, vloer, vloerbedekking, pvc, vinyl, stroken, plank, parket, steen, keramisch, keramiek, tegel, offertevoorjeklus.nl, interieurdeal.com, stoffering, egalisatie, verwarming, vloerverwarming, ondervloer, lijm, vakkleding, ondertapijt, egaline, onderhoud, reiniging, plinten, profielen, gordijn, raambekleding, raamdecoratie, luxaflex, rolgordijn, plissé.

Gerelateerd nieuws
Nieuwe R+T beurs
R+T Alliance, met als basis de beurs in Stuttgart, breidt wereldwijd uit met nieuwe vakbeurs in Zuidoost-Azië.
lees verder
Dynamiek in Eindhoven
Afgelopen week is het event Design Destination 2026 gehouden. Deze beurs in Eindhoven beoogt ontmoeting en vernieuwing te stimuleren en te presenteren.
lees verder
Groeikansen voor woonbranche
ING verwacht een positieve omzetontwikkeling in de Nederlandse woonbranche voor 2026, onder andere door de groei van de huizenverkoop dit jaar.
lees verder
Draagvlak FFD is groot
Uit het aantal aanmeldingen van exposanten blijkt volgens de organisatie een groot draagvlak voor het vloerevent Flanders Flooring Days 2026 rond Kortrijk.
lees verder
Nieuwe eigenaren Riverdale
De oprichters van huidverzorgingsmerk Naïf nemen het merk en de leiding bij het woonmerk Riverdale over.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden