Start Interieur Business Club

Donderdag 28 september 2023

Mark Timo en Gertrude van den Brink van De Interieur Club starten met ingang van begin volgend jaar een business club.
Start Interieur Business Club
Start Interieur Business Club Start Interieur Business Club

De Interieur Club start op 1 januari 2024 met De Interieur Business Club. Mark Timo: 'Voor ons een logische toevoeging bij De Interieur Club. Bij onze best beluisterde podcast in de designcategorie, de drukbezochte netwerkborrels en bij de academie halen veel interieurprofessionals inspiratie en connecties.

 

Met onze Business Club gaan wij met ambitieuze interieurprofessionals verdieping vinden op verschillende vlakken zoals op besloten Live Talk avonden en Business Breakfast sessions bij interieurbedrijven die samenwerkingen willen met professionals. Wij behandelen onderwerpen die spelen, sparren met gelijkgestemden en gaan elkaar versterken in de interieurwereld. Wij gaan het met De Interieur Business Club makkelijker maken voor interieurprofessionals om te ondernemen in de interieurbranche. Precies wat ik zelf gemist heb de afgelopen jaren,' aldus Mark Timo host van De Interieur Club Podcast.

 

Gertrude van den Brink: 'Dat hier behoefte aan is in de interieurbranche hebben wij afgelopen weken gemerkt aan de hoeveelheid vragen en aanmeldingen voor de Business Club uit ons eigen netwerk. Wij gaan starten met maximaal 100 interieurprofessionals. Voor ons is het aantal members minder belangrijk, wij willen de juiste groep ambitieuze professionals bij elkaar hebben zodat je echt iets voor elkaar kan betekenen. Daarom is het alleen mogelijk om jezelf aan te melden met een aanbeveling van één van onze andere members.'

 

Wil jij meer weten over De Interieur Business Club? Check dan de website. 



Links

www.deinterieurclub.com

Tags

nieuws, interieur, inspiratie, informatie, podcast, opstart, initiatief, businessclub, platform, leden, members, interieurwereld, interieurprofessionals, breakfast, livetalk, ondernemen, netwerkborrel, academie, #marktimo, #gertrudevandenbrink, #deinterieurclub

Gerelateerd nieuws
Nieuwe Barbistro bij Kazerne
Kazerne in Eindhoven opent op zaterdag 17 oktober een nieuwe Barbistro. Het vernieuwde interieur is ontworpen door Daphnalaurens en Dick Spierenburg. De opening valt samen met Dutch Design Week.
lees verder
 
Vertrouwen centraal op Heimtextil
lees verder
Duitse meubelindustrie onder druk
Voor Gruber Polstermöbel is het doek gevallen, terwijl Thielemeyer via een herstructurering probeert verder te gaan. Beide Duitse meubelfabrikanten kampen met de moeilijke marktomstandigheden.
lees verder
Hospitality modellen Keijser&Co
Keijser&Co heeft zijn meubelcollectie uitgebreid met meer dan 70 nieuwe hospitality modellen en een compleet slaapkamerconcept geïntroduceerd. Beide collecties werden tijdens Hospitality Expo in Grave gepresenteerd.
lees verder
 
Inspiratie vanuit natuur en heelal
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden