Stabu bestek bij Estillon!

Vrijdag 05 augustus 2016

De ondervloeren van Estillon staan sinds kort vermeld in standaard bestekteksten van Stabu. Bestekschrijvers worden zo geholpen om bij een project de juiste ondervloeren te adviseren.
Stabu bestek bij Estillon!
Stabu bestek bij Estillon!

Estillon stelt dat niet alleen steen, metselwerk, hout, glas, bekabeling of klimaatinstallaties van belang zijn bij projecten, maar natuurlijk ook de ondervloeren!

Met behulp van software en de Stabu-systematiek kunnen bestekschrijvers snel en efficiënt projectbestekken maken en bewerken. Hierbij wordt gebruik gemaakt van standaard bestekteksten, die in het programma van eisen worden toegevoegd. Deze zijn nu ook van Estillon producten te downloaden (via deze link of scan de afgebeelde QR code) of op te vragen bij het bedrijf.

Stabu is zoals bekend een samenwerkingsverband tussen de partners in de bouwnijverheid. De naam is een afgeleide van de taak waarvoor zij staat: het uitgeven en beheren van de gestandaardiseerde bestekssystematiek voor de woning- en utiliteitsbouw. Daarnaast levert Stabu fabrikantgebonden productspecificaties, geeft gelieerde juridische adviezen en doet onderzoeksprojecten.

 



Links

www.estillon.com
www.stabu.org

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, residentieel, project, hospitality, hotel, vloer, entree, ingang, tapijt, vloerbedekking, stoffering, ondervloer, ondertapijt, egaliseren, egalisatie, bestbase, best base, luxe, black magic, black onyx, elegance black, starbase, egalsoft, floorfixx, damp/vochtscherm, moisture barrier film, parquetfelt, soundbase, timberbase.

Gerelateerd nieuws
Opbrengst veiling Carpetright
De veiling van de failliete vloerbedekking en interieurtextielketen Carpetright in Nederland levert zeker zes ton op, zo hebben de curatoren laten weten.
lees verder
 
Nieuwe verkoopdirecteur
lees verder
Innovatie awards 2026
Innovatie als antwoord: de beurzen Techtextil en Texprocess in Frankfurt belonen oplossingen voor wereldwijde uitdagingen met de Innovation Awards 2026.
lees verder
Veranderingen interieurketen
De woonwinkel onder druk: verschuivende macht in de interieurketen, zo wordt gesteld in een artikel van De Interieurclub.
lees verder
Co-creatie op FFD
Living Lab Carpet is een nieuw initiatief dat moet dienen als katalysator voor innovatie tijdens Flanders Flooring Days (FFD) in en rond Kortijk Xpo.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden