Spoga + gafa steeds internationaler

Woensdag 18 mei 2016

Eind maart was al circa 90% van de beursoppervlakte geboekt met exposanten uit 49 verschillende landen, nu komen de 2.000 exposanten uit circa 60 landen. Het aandeel buitenlandse deelnemers ligt op ruim 75%.
Spoga + gafa steeds internationaler
Spoga + gafa steeds internationaler Spoga + gafa steeds internationaler Spoga + gafa steeds internationaler Spoga + gafa steeds internationaler Spoga + gafa steeds internationaler

Drie dagen lang toont het dus zeer internationaal georiënteerde Spoga+gafa het vakpubliek hun nieuws en innovaties voor het komende outdoorseizoen, tot volle tevredenheid van Katharina C. Hamma, Chief Operating Officer van de Koelnmesse (foto 2).

Aangezien de Spoga+gafa dit jaar ook in hal 4 plaatsvindt, is de tentoonstellingsoppervlakte van 225.000 vierkante meter dit jaar verdeeld over de hallen 1 tot 7, 9 en 10. Met zijn vier aanbodsegmenten Garden Living, Garden Creation & Care, Garden Bbq en Garden Unique loopt de Spoga+gafa 2016 ononderbroken van noord naar zuid langs de beursboulevard.

De Spoga horse autumn, internationale vakbeurs voor paardensport, die traditioneel parallel aan de Spoga+gafa plaatsvindt, verhuist van hal 4 naar 11.

In het segment Garden Unique is ook verandering te vinden: naast aanbieders van hoogwaardige outdoormeubels zullen dit jaar merken uit de groene branche in hal 10.2 vertegenwoordigd zijn. Dekovries, Kettler (foto 5, 2015), Sieger en Stern zijn een paar voorbeelden van topmerken die hier hun nieuwste producten zullen presenteren.
Ook de prototypen van Unique Youngstar (wedstrijd voor jonge designers, foto 3 en 4) zullen hier een prominente plaats krijgen.

Ook de Tag des Gartens (dag van de tuin) zal na de première vorig jaar opnieuw plaatsvinden: op 3 en 4 september in hal 8 en in het aangrenzende Rheinpark.

De Spoga + gafa 2016 in Keulen is open voor vakbezoekers op 4 en 5 september 9-18 uur en op 6 september, 9-17 uur. De 'Dag van de Tuin 2016' is geopend voor consumenten en vakbezoekers op 3 en 4 september 9:00-18:00.

 



Links

www.gardenunique.de/youngstar
www.spogagafa.com
www.spogagafa.de
www.tagdesgartens-koeln.de
www.koelnmesse.be
www.koelnmesse.nl
www.koelnmesse.de

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, tuinbeurs, beurs, show, evenement, 2016, tuin, buiten, terras, balkon, decoratie, meubel, meubilair, hangmat, ligstoel, tuinstoel, barbecue, bbq, buitenwonen, tuinmeubel, tuinmeubilair, tuinaccessoire, outdoor, buitenmeubel, buitenmeubilair, award, jonge designers, prijs

Gerelateerd nieuws
 
Duitser kiest voor kwaliteit
lees verder
Thonet introduceert 521 draaistoel
Tijdens Orgatec 2026 presenteert Thonet de nieuwe 521 draaistoel van ontwerper Marco Dessí. Hierin worden een huiselijke uitstraling met de functionele eisen van flexibele werk- en vergaderomgevingen gecombineerd.
lees verder
Goede dakisolatie, minder stookkosten
[Sponsored artikel] - Je zet de verwarming aan, maar het blijft toch fris in huis. Herkenbaar? De kans is dan groot dat het dak niet goed geïsoleerd is en stook je de verwarming heel inefficiënt.
lees verder
 
Eerste Trendz/Showup in startblokken
lees verder
Tegels kiezen met karakter en sfeer
[Sponsored artikel] - Tegels zijn als vloerbedekking een essentieel onderdeel van je interieur. Wil je dat je huis een karakteristieke uitstraling krijgt? Dan is het kiezen van de juiste tegels cruciaal. Maar waar begin je?
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden