Spoga+Gafa: Design Gardens

Vrijdag 14 maart 2025

Van 24-26 juni vindt in Keulen Spoga+Gafa 2025 plaats, de grootste internationale vakbeurs voor tuin- en BBQ-sector. Dit jaar met het thema 'Design Gardens', waarin de focus ligt op esthetische en innovatieve tuininrichting.
Spoga+Gafa: Design Gardens

Koelnmesse, organisator van Spoga+Gafa, ziet positieve ontwikkelingen in de beurssector. Het eerste kwartaal van 2025 kende sterke resultaten, en er zijn wereldwijd extra lanceringsevenementen gepland om de internationalisering te bevorderen. Voor KMO’s (kleine en middelgrote ondernemingen) vormt Spoga+Gafa volgens de organisatie een belangrijk platform om internationale markten te betreden, zakelijke connecties te leggen en hun marktpositie te versterken.

 

Koelnmesse zet in op duurzaamheid met als doel om in 2030 klimaatneutraal te opereren. Dit wordt onder meer bereikt door de installatie van het grootste zonnepanelensysteem in de binnenstad van Keulen, de omschakeling naar fossielvrije geothermische energie en de toepassing van energiebesparende technologieën. Ook op de beurs zelf speelt duurzaamheid een belangrijke rol, met 80% duurzame standbouw en 100% gerecyclede vloerbedekking.

 

Hoogtepunten van Spoga+Gafa 2025

Design Gardens: Dit thema verkent de combinatie van esthetiek, functionaliteit en duurzaamheid in moderne tuinen, terrassen en balkons.

 

Nieuwe beursindeling: De beursdagen zijn gewijzigd naar dinsdag tot en met donderdag.

 

Speciale zones:

BBQ For Every Wallet met een breed aanbod aan barbecues, inclusief live demonstraties door Camillo ‘Don Caruso’ Tomanek.

Outdoor Kitchen World & Cooling World met innovatieve buitenkeuken- en koeloplossingen.

Start-Up Square, waar jonge bedrijven hun innovatieve producten kunnen presenteren.

Prime BBQ Night: Een culinair netwerkevenement op 24 juni voor vakbezoekers en pers.

 

Tijdens de beurs presenteert het Industrieverband Garten (IVG) de nieuwste marktanalyse en productinnovaties voor 2025. De tuinsector blijft zich positief ontwikkelen, ondanks de economische uitdagingen van de afgelopen jaren. Thema’s zoals duurzame materialen, flexibele buitenmeubelen en multifunctionele tuinoplossingen krijgen steeds meer aandacht.



Links

www.spogagafa.com
www.spogagafa.de
www.koelnmesse.be
www.koelnmesse.nl
www.koelnmesse.de

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, tuinbeurs, beurs, show, evenement, tuin, buiten, terras, balkon, decoratie, meubel, meubilair, hangmat, ligstoel, tuinstoel, barbecue, bbq, buitenwonen, tuinmeubel, tuinmeubilair, tuinaccessoire, outdoor, buitenmeubel, buitenmeubilair, #spogagafa, #spoga, #koelnmesse.

Gerelateerd nieuws
Interieurprofessionaldag tweejaarlijks
De Interieurprofessionaldag krijgt vanaf 2027 een nieuwe opzet. De jaarlijkse frequentie wordt verlaagd naar een tweejaarlijks evenement met meer ruimte voor beleving en verdieping.
lees verder
 
spoga+gafa klaar voor start
lees verder
Markt nieuwbouwwoningen hapert
De Nederlandse Nieuwbouwkoopmarkt zakt in door hogere hypotheekrente, onzekerheid en ruimer bestaand aanbod, zo constateert de ING bank in een analyse.
lees verder
 
Vooral omzet online detailhandel groeit
lees verder
Schuldenlast Huus verder opgelopen
De schulden van Huus zijn opgelopen tot ruim € 10 miljoen. Dat blijkt uit het eerste faillissementsverslag. Door de doorstart ontvangt een deel van de gedupeerde klanten alsnog de bestelde meubels.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden