Spoga: branche staat er goed voor

Woensdag 29 mei 2024

Vier weken voordat outdoor beurs Spoga+gafa de deuren opent in Keulen zijn de voorbereidingen in volle gang. Volgens directeur Stefan Lohrberg zijn onderlinge contacten hier belangrijk om gezamenlijke ideeën te ontwikkelen en oplossingen te vinden.
Spoga: branche staat er goed voor

De groene sector heeft uitdagende maanden achter de rug, zo zegt Lohrberg (foto). ‘Op Spoga+gafa vinden bezoekers en exposanten van 16 tot en met 18 juni 2024 de juiste setting voor de uitwisseling van contacten. Met een gevoel van veiligheid, stabiliteit en een ‘thuiszijn’. Als platform voor innovaties biedt de outdoor-beurs trends, toegang tot de internationale markt en eersteklas netwerkmogelijkheden. Spoga+gafa brengt branchekennis, impulsen en vraag en aanbod bij elkaar.’

 

Volgens Lohrberg verloopt het seizoen vooral voor de ijzerwarensegmenten, bijvoorbeeld meubelen en barbecues, beter dan verwacht. Deze maken een inhaalslag en de cijfers zijn positiever. Dat merkt Spoga+gafa in de boekingen die nog steeds toenemen in de laatste weken voor de beurs. ‘Toch zijn de hoge magazijnvoorraden en de weersomstandigheden momenteel duidelijk uitdagend, in ieder geval in de DACH-regio en in veel delen van Europa. Deze thema's baren de bedrijven ook zorgen, maar de industrie is in staat ze als kansen te benutten door innovaties te stimuleren en nieuwe markten te openen. Ik ben ervan overtuigd dat ook de tuin-, balkon- en terrassector de komende jaren uitmuntende producten zal voortbrengen. En deze zullen dit jaar en in de toekomst op de Spoga+gafa in Keulen worden gepresenteerd.’

 

'Responsible Gardens' is het hoofdthema van Spoga+gafa, waarmee de organisatie samen met de exposanten het plezier in verantwoord tuinieren wil promoten. Daarom komen onderwerpen zoals hulpbronnenbesparend tuinieren, eerlijk geproduceerd tuinmeubilair, gebruiksvriendelijk tuingereedschap, efficiënte barbecuetechnologieën of klimaatvriendelijke tuinonderhoud en irrigatie aan bod.

 

Vind hier de toegangstickets voor Sopga+gafa.



Links

www.spogagafa.com
www.spogagafa.de
www.koelnmesse.be
www.koelnmesse.nl
www.koelnmesse.de

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, tuinbeurs, beurs, show, evenement, tuin, buiten, terras, balkon, decoratie, meubel, meubilair, hangmat, ligstoel, tuinstoel, barbecue, bbq, buitenwonen, tuinmeubel, tuinmeubilair, tuinaccessoire, outdoor, buitenmeubel, buitenmeubilair, #spogagafa, #spoga, #koelnmesse

Gerelateerd nieuws
Salone 2026 groeit, discussie ook
Salone del Mobile trok dit jaar 316.342 bezoekers uit 167 landen, met 68 procent internationale vakbezoekers en meer dan 1.900 exposanten. De beurs bevestigde opnieuw haar internationale bereik, ondanks een onrustige markt.
lees verder
 
Weer groeit woninginrichting flink
lees verder
Laatste badkamertrends
[Sponsored artikel] - Het ontwerpen van een nieuwe badkamer kan best lastig zijn. Hoe zorg je dat deze aansluit bij de laatste trends en tegelijkertijd dermate tijdloos is, dat je er ook over tien jaar nog van geniet?
lees verder
Messe Frankfurt naar Oost-Afrika
Messe Frankfurt breidt zijn textielbeurs-netwerk verder uit naar Oost-Afrika: drie grote beurzen verschijnen in 2027 voor het eerst in Nairobi, Kenia, als onderdeel van ASFW.
lees verder
 
Topman Flinders stapt op
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden