Spijker terug bij Markant

Vrijdag 23 januari 2015

Na bijna 1,5 jaar afwezigheid keert Cees Spijker per 1 februari terug als directeur Markant Nederland.
Spijker terug bij Markant

Cees Spijker (foto) verliet Markant per 1 november 2013 om algemeen directeur van Eichholtz te worden. Leo Stam volgde hem op bij Markant. Stam werd benoemd tot managing director, maar werkt inmiddels niet meer bij Markant. Wie het stokje van Cees Spijker bij Eichholtz overneemt, is nog niet bekend.

Bij Markant ligt een uitdagende klus te wachten. De Houtense fabrikant van kantoormeubiliair was in oktober vorig jaar failliet verklaard, maar heeft een paar weken later een doorstart gemaakt.



Links

www.markantoffice.com
www.interieurjournaal.com/doorstart-markant
www.interieurjournaal.com/faillissement-voor-markant
www.interieurjournaal.com/feestelijke-opening-nieuwe-showroom-markant

Tags

meubel, kantoormeubel, projectmeubel, kantoormeubilair, meubilair, kantorenmarkt

Gerelateerd nieuws
Smiley naar Kopenhagen
Smiley van 22 System, een in het oog springende installatie van architect en ontwerper India Mahdavi, is in juni te zien in Denemarken. De kleurrijke herinterpretatie van Mahdavi’s iconische Oliver-fauteuil wordt gepresenteerd in de kunst- en designboekhandel Le Petit Voyeur.
lees verder
Elzerd fauteuil keert terug
De Elzerd fauteuil is terug van weggeweest. Gelderland brengt deze Nederlandse designklassieker uit 1956 opnieuw uit, met een subtiele update van ontwerper Roderick Vos.
lees verder
 
World of Interiors thema Imm 2026
lees verder
Versterking verkoop Brinker
Brinker heeft het salesteam onlangs versterkt om nog betere ondersteuning te kunnen bieden aan de klanten.
lees verder
NIeuw stofontwerp Roderick Vos
Crevin heeft in samenwerking met Studio Roderick Vos de innovatieve stof Trena ontwikkeld die is geïnspireerd door de natuur.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden