Spijker terug bij Markant

Vrijdag 23 januari 2015

Na bijna 1,5 jaar afwezigheid keert Cees Spijker per 1 februari terug als directeur Markant Nederland.
Spijker terug bij Markant

Cees Spijker (foto) verliet Markant per 1 november 2013 om algemeen directeur van Eichholtz te worden. Leo Stam volgde hem op bij Markant. Stam werd benoemd tot managing director, maar werkt inmiddels niet meer bij Markant. Wie het stokje van Cees Spijker bij Eichholtz overneemt, is nog niet bekend.

Bij Markant ligt een uitdagende klus te wachten. De Houtense fabrikant van kantoormeubiliair was in oktober vorig jaar failliet verklaard, maar heeft een paar weken later een doorstart gemaakt.



Links

www.markantoffice.com
www.interieurjournaal.com/doorstart-markant
www.interieurjournaal.com/faillissement-voor-markant
www.interieurjournaal.com/feestelijke-opening-nieuwe-showroom-markant

Tags

meubel, kantoormeubel, projectmeubel, kantoormeubilair, meubilair, kantorenmarkt

Gerelateerd nieuws
Lema toont wonen als geheel
Lema presenteerde zijn meubelen tijdens Salone del Mobile op een stand die het interieur benaderde als doorlopende leefomgeving. Hier stond een ruimtelijk concept centraal waarin wonen, opbergen en slapen in elkaar overlopen.
lees verder
 
Huus maakt doorstart
lees verder
 
Alize outdoorlijn van Kettal
lees verder
Artifort in Milaan
Artifort presenteert tijdens Salone del Mobile vier nieuwe ontwerpen en twee herintroducties. De collectie wordt vanaf 21 april officieel gelanceerd en is te zien in hal 22, stand B39.
lees verder
 
Leolux toont Olen en Milo
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden