Speels minimalisme aan plafond

Maandag 12 december 2022

Van de Nomnom Light van Moooi, ontworpen door Odin Visser, zou je bijna honger krijgen. Hij lijkt namelijk op twee eetstokjes die iets lekkers vasthouden. En er is iets Mooois voor op de vloer.
Speels minimalisme aan plafond
Speels minimalisme aan plafond Speels minimalisme aan plafond

Met de Nomnom Light voegt lifestyle merk Moooi een eigentijdse en veelzijdige hanglamp lamp toe aan hun collectie. De eenvoud van twee rechte lijnen en een bol creëert een speelse illusie. De inspiratie voor de NomNom Light kwam echter niet voort uit honger, maar uit de behoefte om iets speels maar toch elegants te ontwerpen.

 

De toegankelijk geprijsde Nomnom Light komt in zes kleuren, Nori, Wasabi, Ginger, Blossom, Indigo, en Ruby, Volgens Moooi is de lamp ideaal voor gebruik in een hoek of boven een kleine tafel. Geclusterd of in een rij is Nomnom geschikt voor een grote ruimte of boven een eettafel. Met Moooi's draadloze wandschakelaar, heeft de eigenaar volledige controle over de Nomnom Light met één aanraking. De wandschakelaar heeft geen elektriciteit nodig (met uitzondering van de 110V-versie). Hij laadt zichzelf op bij gebruik. De draadloze wandschakelaar is verkrijgbaar in wit en antraciet en is apart verkrijgbaar.

 

Vanaf nu is ook karpetserie Mixing Pixels van Ruben de Haas beschikbaar. Mixing Pixels is een collectie die voort uit de nieuwsgierigheid van de Haas naar kleuren en nieuwe technieken. Elk ontwerp is een artistieke herinterpretatie van bestaande tapijten in de Moooi collectie, maar 'gemixt' tot een andere vorm en compositie. De Haas koos tapijten gemaakt door ontwerpers die hij bewondert: Studio Job, Front, Kit Miles, Emma Larsson, Jae Yong Kim, Sjoerd Vroonland, Moooi, en Claire Vos. De collectie bestaat uit twaalf ontwerpen in levendige kleuren en abstracte vormen.

 



Links

www.moooi.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, verlichting, lamp, hanglamp, led, armatuur, licht, hanglamp, meubel, tafel, design, museum, museaal, mooi, #moooi, #nomnomlight

Gerelateerd nieuws
 
Heimtextil ziet huis als rustpunt
lees verder
Nieuw perspectief op de Ambiente
Ambiente 2027 scherpt focus op interieur en contractmarkt met veel activiteiten op de beursvloer.
lees verder
 
Nieuwe ambassadeurs Incoda
lees verder
Is vast meubilair opstal?
[Sponsored artikel] - Van maatwerkkast tot nieuwe leefkeuken: wanneer wordt interieur onderdeel van het huis? Een mooi interieur bestaat allang niet meer alleen uit losse meubels en accessoires.
lees verder
Vloeren van Stanley
Het bekende gereedschapsmerk Stanley® kiest voor samenwerking met Area Floors en I4f voor de introductie van een collectie PVC klikvloeren.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden