Spectrum onder beheer Rsga Design

Vrijdag 03 februari 2023

Rsga Design, het bedrijf achter Spectrum en de bekende interieurmerken Gelderland, Rietveld Originals en verlichtingsmerk Atelier Artiforte, heeft afgelopen maand 100% van de aandelen in voornoemde merken verworven.
Spectrum onder beheer Rsga Design

Alle operationele activiteiten zijn ondergebracht in Rsga Production & Services B.V. (voorheen Dutch Gelderland Group B.V.) dit is ook de nieuwe naam van de onderneming. Vanuit Culemborg verzorgt het bedrijf de productie en alle ondersteunende activiteiten. Remco van der Voort (bekend van Occony) en Cindy Verhoeven (eerder werkzaam voor zowel Spectrum als Artiforte) zijn toegetreden als partners in Rsga Design.

 

Rsga Design ontwikkelt en beheert interieur- en designmerken met een bijzondere oorsprong. De merken Rietveld Originals, Spectrum, Gelderland en Atelier Artiforte produceren tijdloos en duurzaam design van meer dan 35 Nederlandse ontwerpers. De fabriek in Culemborg staat voor verantwoordelijke lokale productie, zorg voor de nabije omgeving en het milieu.

 

Deze ontwikkeling betekent ook dat de samenstelling van het managementteam verandert. Deze bestaat nu uit vier directieleden: Titus Darley, founder & ceo, Remco van der Voort, sales, Azad Haqiqi, operations en Cindy Verhoeven, staff & services.



Links

rsgadesign.com

Tags

Nieuws, interieur, meubel, wonen, woning, woon, meubel, meubelretail, meubelsector, retail, design, designmeubel, meubelbeurs, meubelvakbeurs, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, stoel, fauteuil, tafel, bank, #rsgadesign, #spectrum, #rietveldoriginals, # artiforte, #gelderlandgroep, #gelderlandgroup, #dutchgelderlandgroup

Gerelateerd nieuws
Knoll toont spel van contrasten
In Milaan presenteerde Knoll nieuwe collecties rond contrast en vorm. De presentatie liet zien hoe het merk architectonische vormen inzet om spanning en balans te creëren.
lees verder
Piet Boon toont zachtere vormentaal
Tijdens de Meubelbeurs in Milaan presenteerde Studio Piet Boon de nieuwe meubelcollectie Rounded Stillness uit, met zachtere volumes, afgeronde lijnen en meer nadruk op materiaal.
lees verder
Lema toont wonen als geheel
Lema presenteerde zijn meubelen tijdens Salone del Mobile op een stand die het interieur benaderde als doorlopende leefomgeving. Hier stond een ruimtelijk concept centraal waarin wonen, opbergen en slapen in elkaar overlopen.
lees verder
 
Huus maakt doorstart
lees verder
Moooi toont Urchina Light in Milaan
Moooi presenteert tijdens Milan Design Week de nieuwe lamp Urchina Light van Studio Roderick Vos. Het ontwerp is geïnspireerd op de symmetrie en het ritme van zee-egels.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden