Solcora Silence van Mflor

Maandag 27 april 2020

Mflor introduceert een nieuwe variant op Solcora, namelijk Solcora Silence. De Solcora Silence vloeren hebben een geďntegreerde ondervloer, die voor 10dB geluidsreductie moet zorgen.
Solcora Silence van Mflor

De Solcora vloeren van Mflor kwamen eind 2018 op de markt. Deze rigid core PVC-vloeren combineren volgens de fabrikant de voordelen van diverse vloertypes: de vloer is sterk, comfortabel, waterbestendig en stabiel.

 

Met Solcora Silence introduceert Mflor een nieuwe variant in de rigid core collectie. Solcora Silence is volgens de firma alles in één. De collectie is voorzien van een geïntegreerde ondervloer. Hierdoor voelt de vloer nog warmer en comfortabeler aan en is de installatie nog sneller, zo belooft Mflor. De vloer is voorzien van een supersterke klikverbinding en kan zwevend gelegd worden. Solcora Silence haalt een geluidsreductie van 10dB.

 

De eerste Solcora Silence serie is Silence Oak. De zes designs van deze collectie zijn beschikbaar in planken van zeven millimeter dik, waarvan twee millimeter bestaat uit de ondervloer. De planken zijn 121,92 bij 23 cm en hebben volgens Mflor een rustig eikendessin dat gelijk is aan de Mflor Authentic Oak XL-collectie.

 

Solcora wordt in Nederland gedistribueerd via de grossiers Intr en Peitsman.



Links

www.solcora.com/nl
www.mflor.com/nl
www.peitsman.nl
www.intr.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, residentieel, project, vloer, parket, hout, pvc, lvt, rigid, rigidcore, vinyl, laminaat, leggen, stroken, strook, plank, steen, staal, ijzer, leer, hout, beton, stofferen, stoffering, visgraat, #mflor, #parvaplus, #broadleaf, #peitsman, #koninklijkepeitsman, #intr, #solcora, #solcorasilence, #authenticoak

Gerelateerd nieuws
Opbrengst veiling Carpetright
De veiling van de failliete vloerbedekking en interieurtextielketen Carpetright in Nederland levert zeker zes ton op, zo hebben de curatoren laten weten.
lees verder
 
Nieuwe verkoopdirecteur
lees verder
Innovatie awards 2026
Innovatie als antwoord: de beurzen Techtextil en Texprocess in Frankfurt belonen oplossingen voor wereldwijde uitdagingen met de Innovation Awards 2026.
lees verder
Veranderingen interieurketen
De woonwinkel onder druk: verschuivende macht in de interieurketen, zo wordt gesteld in een artikel van De Interieurclub.
lees verder
Co-creatie op FFD
Living Lab Carpet is een nieuw initiatief dat moet dienen als katalysator voor innovatie tijdens Flanders Flooring Days (FFD) in en rond Kortijk Xpo.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden