Sofacompany ook in Amsterdam

Woensdag 27 september 2017

Steeds vaker hebben online interieurwinkels behoefte aan meer fysieke showrooms. Zo opent op 30 september Sofacompany nu ook in Amsterdam.
Sofacompany ook in Amsterdam

Na Arnhem, Antwerpen en Rotterdam volgt nu Amsterdam. De showroom van de online meubelwinkel op de Stadhouderskade 115 zal zes dagen in de week (niet op maandag) geopend zijn van 11-18 uur, in het weekend tot 17 uur.

Na eerdere try-out van Sofacompany.com op de Overtoom werd er gekozen voor een vaste showroom. Tijdens de grand opening op zaterdag 30 september krijgen bezoekers in het openingsweekend 20% korting op alle bestellingen.

Sofacompany stelt een assortiment met kwalitatief goede producten en betaalbaar design te hebben. Dit wordt mogelijk gemaakt door een eigen Scandinavisch ontwerpteam, eigen productie en het ontbreken van tussenhandel. Er zijn veel opties in stoffen en pootkleuren.

Tijdens de opening wordt een nieuwe 'Exclusive Collection' gepresenteerd: 'all-about-velours', waarvan hierbij de 'Herman' (drie-zits in leer € 1.499) is te zien.

 



Links

nl.sofacompany.com

Tags

Nieuws, wonen, wonen, woning, residentieel, interieur, inrichting, woonkamer, eetkamer, slaapkamer, logeerkamer, meubel, bed, gordijn, stof, raambekleding, interieurbekleding, vloer, woonartikel, woonaccessoire, retail, winkel, shop, outlet, filiaal, keten, winkelketen, franchise, formule, woonwinkel, detailhandel, winkelformule, inkoop, inkoopvereniging, inkoopcombinatie, samenwerking, #sofacompany

Gerelateerd nieuws
 
Biodesign ontmoet sculptuur
lees verder
Idd Cologne met designfestival
Idd Cologne gaat een samenwerking aan met het nieuwe Design Season Cologne. Samen met Orgatec moet eind oktober 2026 een gezamenlijke designweek ontstaan die de beurs, de stad en de creatieve sector dichter bij elkaar brengt.
lees verder
Himolla werkt aan reddingsplan
Himolla kan niet meer aan haar financiële verplichingen voldoen en heeft daarvoor een insolventieaanvraag ingediend om te kunnen werken aan een reddingsplan.
lees verder
 
Ruimtelijk manifest
lees verder
Wastafel blikvanger badkamer
[Sponsored artikel] - Wanneer je de badkamer gaat inrichten, dan wordt er vooral gedacht aan de indeling, de tegels en hoe het bad of de doucheruimte eruit moet zien. Maar het is de wastafel die je het vaakst gebruikt.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden