Sleeping Solutions failliet

Vrijdag 06 december 2024

Sleeping Solutions Production, een productie-entiteit van Recor Group gevestigd in Genk, legt de boeken neer. Deze entiteit met 39 werknemers maakte matrassen en bedden en was een leverancier van Recor Bedding Europe.
Sleeping Solutions failliet

De marge van Sleeping Solutions Production stond al lange tijd onder druk, onder meer door stijgende kosten van lonen en grondstoffen, zo meldt Recor. De volumes waren ook te laag voor de capaciteit van de fabriek. Er zijn gesprekken gevoerd met derde partijen om de fabriekscapaciteit te vullen, maar jammer genoeg zonder resultaat.

Recor Bedding Europe, die met verschillende leveranciers werkt, zal de productie van de collecties die door Sleeping Solutions Production werden gemaakt, onderbrengen bij een andere partner met de nodige capaciteit, kennis en ervaring. De gesprekken hierover worden opgestart. Recor Bedding Europe heeft er alle vertrouwen in dat de continuïteit verzekerd is en onderneemt de nodige stappen om de uitlevering aan de retail partners te garanderen.

Recor Group is een meubelbedrijf met zes merken en eigen productie-entiteiten in Hongarije, Slowakije en Roemenië. De groep, die onder meer Sofabed, Belform, Recor Seating en Recor Bedding op de markt brengt, telt een 450-tal medewerkers.


Het bedrijf werd 75 jaar geleden opgericht in Hasselt door René Corthouts. Vandaag staat Adrien Corthouts, kleinzoon van René en derde generatie, aan het roer. Hij is de drijvende kracht achter de strategische herpositionering die het familiebedrijf klaarstoomt voor de toekomst. 'Elke entiteit moet zich zelfstandig kunnen ontwikkelen en groeien, met een gezonde rentabiliteit,' legt Adrien uit. 'Productie in België is helaas niet meer rendabel te krijgen in ons marktsegment. Sleeping Solutions Production is onze laatste Belgische productie-entiteit die jammer genoeg moet sluiten. Tot onze grote spijt moeten we afscheid nemen van onze collega’s.'

In augustus onderging een andere leverancier van Recor, Sofa Production, al een faillissment.



Links

www.recor.be
www.recor.be/belform/
www.recor-group.com
www.recorbedding.be
www.sofa-bed.be

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, meubel, kindermeubel, bed, slaap, slapen, matras, ledikant, boxspring, fauteuil, bank, zitmeubel, tafel, bureau, buro, draaistoel, stoel, opschorting, surseance, failliet, bankroet, faling, boeken neerleggen, overname, overnemen, kopen, koop, redden, acquisitie, 431545773, #recor, #recorgroup, #sofabedcompany, #sofabed, #belform, #sofaproduction, #varam, #sleepingsolutionsproduction

Gerelateerd nieuws
Meubels van oude tennisballen
De Brusselse ecodesigner Mathilde Wittock (26) verovert de internationale designwereld met haar unieke meubels en geluidsdempende panelen, gemaakt van afgedankte tennisballen.
lees verder
Zelf je schoorsteen vegen?
[Sponsored artikel] - Knetterend haardvuur is heerlijk op koude dagen. Het kuisen van de schoorsteen is wel belangrijk: voor een goede trek en om brandgevaar te voorkomen. Is de schoorsteen eigenlijk gemakkelijk zelf te vegen?
lees verder
 
Faillissement Parketfabriek
lees verder
Merken sterken Voorjaarsvakdagen
De Woonindustrie claimt succesvolle Voorjaarsvakdagen: de merken trokken de aandacht en genereerden orders. Het interieurcentrum heeft daarmee wederom bewezen een belangrijke ontmoetingsplek voor de interieurbranche te zijn.
lees verder
 
Toename bezoek Ambiente 2025
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden