Slapen op strand bij VT Wonen

Woensdag 15 mei 2019

Het strandseizoen kan van start gaan! Vanaf nu kun je blijven slapen op het Zandvoortse strand in een van de drie VT Wonen strandkamers van VT Wonen@Ajuma.
Slapen op strand bij VT Wonen
Slapen op strand bij VT Wonen

Net als voorgaande jaren is het strandpaviljoen VT Wonen@Ajuma weer opgebouwd. Dit keer zijn er drie strandkamers gerealiseerd en ingericht in VT Wonen stijl met ieder een eigen 'look-and-feel': ‘basic chic’ (beton, hout, zwart, grijs en wit), ‘balance’ (zen-gevoel met een donkere vloer, warmgrijze wanden en goudkleurige elementen) en ‘blush’ (zacht en zwoel met aaibare stoffen).

De drie strandkamers zijn voorzien van vloeren van VT Wonen en bedden van Swiss Sense met VT Wonen beddengoed. De badkamers zijn ingericht met VT Wonen sanitair, kranen en tegels.

In het strandpaviljoen VT Wonen@ajuma, kan je naast ontspannen ook werken. Er is wifi, koffie, snacks en gerechten met een Aziatische 'bite', van ’s ochtends vroeg tot ’s avonds laat gedurende het zomerseizoen (tot eind september/begin oktober). Wim Brugman is eigenaar van Ajuma aan de Boulevard Barnaart 24 in Zandvoort.



Links

www.ajuma.nl
www.sanoma.nl
www.sanoma-uitgevers.nl
www.sanoma.be/nl
www.vtwonen.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, beurs, woonbeurs, event, stand, beach, zandvoort, evenement, show, sanoma, vt wonen, vt-wonen, #vtwonen, #ajuma, #sanoma, #sanomauitgevers

Gerelateerd nieuws
 
Lente noviteiten Grau
lees verder
Sfeermaker in huis
Woninginrichter Bronsnijder met vestigingen in Stiens en Heerenveen is dealer van de premium Coretec-vloeren van US Floors en boekt hiermee uitstekende resultaten.
lees verder
Aandacht voor periferie
Woonboulevards verdienen een vaste plek in de Nota Ruimte en die wordt nog gemist door brancheorganisatie Inretail, die een brief met drie aandachtspunten stuurde aan Tweede Kamerleden.
lees verder
 
Lichtwoche: 3.500 bezoekers
lees verder
Opgeruimd staat netjes!
[Sponsored artikel] - Is het in huis vies of rommelig, dan kom je maar moeilijk tot rust. Doe er regelmatig wat aan, anders verwaarloos je je woning teveel om lekker te kunnen wonen. Maar hoe houd je je huis netjes?
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden