Slapen op strand bij VT Wonen

Woensdag 15 mei 2019

Het strandseizoen kan van start gaan! Vanaf nu kun je blijven slapen op het Zandvoortse strand in een van de drie VT Wonen strandkamers van VT Wonen@Ajuma.
Slapen op strand bij VT Wonen
Slapen op strand bij VT Wonen

Net als voorgaande jaren is het strandpaviljoen VT Wonen@Ajuma weer opgebouwd. Dit keer zijn er drie strandkamers gerealiseerd en ingericht in VT Wonen stijl met ieder een eigen 'look-and-feel': ‘basic chic’ (beton, hout, zwart, grijs en wit), ‘balance’ (zen-gevoel met een donkere vloer, warmgrijze wanden en goudkleurige elementen) en ‘blush’ (zacht en zwoel met aaibare stoffen).

De drie strandkamers zijn voorzien van vloeren van VT Wonen en bedden van Swiss Sense met VT Wonen beddengoed. De badkamers zijn ingericht met VT Wonen sanitair, kranen en tegels.

In het strandpaviljoen VT Wonen@ajuma, kan je naast ontspannen ook werken. Er is wifi, koffie, snacks en gerechten met een Aziatische 'bite', van ’s ochtends vroeg tot ’s avonds laat gedurende het zomerseizoen (tot eind september/begin oktober). Wim Brugman is eigenaar van Ajuma aan de Boulevard Barnaart 24 in Zandvoort.



Links

www.ajuma.nl
www.sanoma.nl
www.sanoma-uitgevers.nl
www.sanoma.be/nl
www.vtwonen.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, beurs, woonbeurs, event, stand, beach, zandvoort, evenement, show, sanoma, vt wonen, vt-wonen, #vtwonen, #ajuma, #sanoma, #sanomauitgevers

Gerelateerd nieuws
 
Brussels Balthazars 2025!
lees verder
Spoga+Gafa: Growing Forward
De tuin- en outdoorvakbeurs Spoga+Gafa presenteert in 2026 een vernieuwd concept. Met het thema ‘Growing forward’ wordt ingespeeld op veranderend consumentengedrag, actuele marktontwikkelingen en behoefte aan meer beleving en oriëntatie.
lees verder
FEP op Domotex
Op de Domotex zullen de leden van de Europese Parket Federatie (FEP), waaronder Kährs, Weitzer Parkett en Ter Hürne in de FEP Lounge hoogwaardige, duurzame parketoplossingen presenteren en zo de professionele uitwisseling en netwerken binnen de industrie bevorderen.
lees verder
Visgraat vloer: tijdloze elegantie thuis
[Sponsored artikel] - Op zoek naar een vloer die zowel stijlvol als tijdloos is? Bij Laminaat-plaza vind je een uitgebreide collectie laminaatvloeren, waaronder prachtige visgraat patronen die perfect passen in elk interieur.
lees verder
Stand van zaken Belgische meubelindustrie
Rondom de Internationale Meubelbeurs in Brussel, van 2 tot en met 5 november, publiceert Fedustria altijd een conjunctuurbericht over de Belgische meubelindustrie.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden