Slapen in Ikea

Woensdag 19 februari 2025

Nederlandse winkels openen na sluitingstijd hun deuren als 'Hotel Ikea' op wereldslaapdag op 14 maart.
Slapen in Ikea
Slapen in Ikea

Op vrijdag 14 maart - tijdens Wereldslaapdag - krijgen klanten van Ikea exclusief de kans om te overnachten in een van de Ikea vestigingen in Nederland. Voor één keer openen de winkels na sluitingstijd hun deuren als Hotel Ikea, zodat consumenten - na een avondvullend programma - kunnen slapen tussen de Ikea meubels in de welbekende Ikea showroom. Iedereen die tussen 13 februari en 3 maart winkelt bij de woonwinkel maakt kans op een overnachting voor twee personen in Hotel Ikea door zich met hun bestelnummer of kassabon aan te melden op de website.

 

Ikea organiseert op Wereldslaapdag Hotel Ikea om het belang van slaap te benadrukken. Ikea Hotelgasten komen niet alleen om een nachtje te logeren. Logés worden in de watten gelegd met een diner en krijgen een workshop over slaaprituelen. Daarna organiseert iedere vestiging een gevuld avondprogramma met diverse activiteiten en natuurlijk Zweedse late night snacks. De gasten blijven vervolgens slapen in één van de ingerichte slaapkamers in de winkel. 's Ochtends kunnen zij genieten van een typisch Ikea ontbijt.



Links

www.ikea.nl

Tags

nieuws, interieur, slapen, dag, winkels, actie, activiteiten, bedden, boxsprings, hotel, hotelgasten, slaaprituelen, snacks, ontbijt, kassabon, gratis, toegang, overnachten, #IKEA, #wereldslaapdag

Gerelateerd nieuws
Tweedehandsplatform Ikea breder
Interieurketenbedrijf Ikea brengt haar tweedehandsplatform - na Spanje, Noorwegen, België en Luxemburg - nu ook naar Engeland. Voor een uitrol in Nederland is nog geen datum gepland.
lees verder
Garant-eigenaar Lauten overleden
Hans-Dieter Lauten, eigenaar van Garant Group, is op 13 augustus op 80-jarige leeftijd overleden. Hij speelde decennialang een belangrijke rol in de ontwikkeling en internationalisering van de organisatie.
lees verder
Focus op regeneratieve architectuur
Architect@Work Rotterdam legt focus op regeneratieve architectuur. Het evenement vindt plaats in september in Rotterdam Ahoy.
lees verder
Design Post Keulen krijgt dubbelrol
Design Post Köln maakt in 2026 deel uit van zowel Orgatec als Idd Cologne. De designlocatie wordt een extra presentatielocatie voor Orgatec en vormt het centrale vertrekpunt van het stedelijke concept van Idd Cologne.
lees verder
Warmte buiten, frisse lucht binnen
[Sponsored artikel] - Warme zomerdagen wisselen elkaar vlot af met milde, natte winters. Die schommelingen maken het vaak lastig om het binnen in huis aangenaam te houden. Hoe ben je klaar voor elk seizoen?
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden