Sika en Descol Sportvloeren samen verder

Dinsdag 06 mei 2014

Sika Nederland (Utrecht), onderdeel van de Zwitserse multinational Sika AG, zal deze zomer fuseren met zusterbedrijf Descol Sportvloeren. Beide bedrijven werken al jaren intensief samen en dit is een logische vervolgstap daarvan, betogen beide ondernemingen.
Sika en Descol Sportvloeren samen verder

'In de steeds groeiende complementaire marktvraag zal de nieuwe opzet de klanten van beide ondernemingen beter, sneller en vollediger bedienen', zo luidt het in een persbericht. 'Beide Sika-bedrijven hebben dezelfde kernwaarden.'

In de basis blijft het hetzelfde dat Sika zich richt op het leveren van producten voor het realiseren van vloeren aan de bouw, terwijl Descol de focus houdt op sportvloeren, sportaccommodaties en scholen.



Links

nld.sika.com
www.descol.nl

Tags

vloer, sportvloer

Gerelateerd nieuws
 
Idd keert terug in 2026
lees verder
 
Imm zet nieuwe koers in
lees verder
Nieuwe aanpak Domotex positief
Domotex 2026 in Hannover toont vernieuwd platform voor interieur- en vloerbranche, hetgeen zeer positief is ontvangen door exposanten en bezoekers.
lees verder
Draagvlak FFD is groot
Uit het aantal aanmeldingen van exposanten blijkt volgens de organisatie een groot draagvlak voor het vloerevent Flanders Flooring Days 2026 rond Kortrijk.
lees verder
Innovatie sleutel voor textielsector
Techtextil en Texprocess 2026 tonen innovatiekracht van de textielsector zo blijkt uit de persoconferentie over de beurzen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden