ShowUP naar Expo Haarlemmermeer

Donderdag 20 november 2014

Het creatieve event voor Home & Gift showUP verhuist voor haar volgende editie naar Expo Haarlemmermeer. Na een eerdere verhuizing naar de Westergasfabriek in Amsterdam, was het wederom nodig om een grotere locatie te vinden.
ShowUP naar Expo Haarlemmermeer

ShowUP 2015 vindt plaats op 1 en 2 februari 2015 in Expo Haarlemmermeer. ‘We waren al heel erg blij met de verhuizing naar de Westergasfabriek, vooral vanwege de creatieve uitstraling van de locatie. Maar we hebben nog meer ruimte nodig en dan zijn de alternatieven grote locaties zoals de bekende grote beurslocaties. Wij wilden toch een andere soort locatie en denken met Expo Haarlemmermeer een passende plek gevonden te hebben. Het is echt een prachtige locatie met strak vormgegeven gebouwen en de juiste uitstraling’, aldus Daan van Trigt van de organisatie van showUP. ‘Bovendien kunnen we ons creatieve imago nu verder versterken door het bieden van meer events en activiteiten in het randprogramma, omdat we daar nu letterlijk meer ruimte voor hebben. Ook voor het parkeerprobleem dat onze bezoekers in Amsterdam hadden bieden we nu een oplossing’, vult Van Trigt aan. 

 

Er hebben zich al enkele nieuwe standhouders aangemeld voor de nieuwe editie, zoals Normann Copenhagen, String, Imperfect Design, Goods en Bloomingville. De nieuwe deelnemerslijst verschijnt 1 december online op de website www.showup.nl.

 

 



Links

www.showup.nl

Tags

interieur, wonen, interieurbeurs, woonaccessoire, decoratie, decoratie-artikel, geschenk, gift, cadeau

Gerelateerd nieuws
Nieuwe onderstellen Lotus
De Lotus-serie van LD Seating is uitgebreid met twee nieuwe onderstellen. Daarmee krijgt de populaire conferentiestoel, ontworpen door Martin Ballendat, nog meer toepassingen in onder meer werkplekken, hospitality-interieurs en woningen.
lees verder
Modint Awards
Modint, de Nederlandse branchevereniging voor textiel, zet innovaties Nederlandse textielsector in de spotlights met nieuwe awards
lees verder
 
Girevole-S compacte krachtpatser
lees verder
Incoda: interieur in beweging
De Interieur Collectie Dagen (Incoda), die van 21 tot en met 23 september plaatsvinden in de Evenementenhal in Gorinchem, presenteren dit jaar opnieuw een breed programma waarin vakkennis, innovatie en ontmoeting centraal staan.
lees verder
Parrot Series vernieuwd
Grau heeft de Parrot Series opnieuw uitgebracht. De serie bestaat uit een tafellamp en een vloerlamp, beide met een 360° draaibare lampkop. De modellen combineren gericht functioneel licht met instelbare sfeerverlichting.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden