Showup komt eraan

Donderdag 04 augustus 2016

Over iets meer dan twee weken start alweer Showup, de succesvolle vakbeurs voor Home & Gift. Met interessante exposanten, producten en merken.
Showup komt eraan
Showup komt eraan Showup komt eraan Showup komt eraan Showup komt eraan Showup komt eraan

De komende Showup is de achtste editie en vindt plaats op 21 & 22 augustus in de Expo Haarlemmermeer. De inspirerende inkoopbeurs richt zich op woon- en cadeauwinkels, kindershops, warenhuizen en museumwinkels. Showup is niet alleen om in te kopen, maar ook om te netwerken. Er is ruimte voor jong ontwerptalent en verrassende presentaties.

Het deelnemersveld telt zo'n 250 deelnemers uit binnen- en buitenland. Bijgaande illustraties tonen een paar voorbeelden van interessante producten. Zoals wandbekleding van Rebel Walls via Van Sand (foto 6). Verlichting (foto 2) en decoratief servies (foto 3) van het Italiaanse Seletti zijn originele items die Van Mokum op de markt brengt. Bijzonder zijn de handgemaakte lampen van Silhouet Lighting (foto 4). Luxe kussens (foto 5) van Toffe Stoffen dat ook theedoeken, stof én ..... tipi's levert. Ook Flow Interior brengt met Deense Semibasic-collectie (foto 1) internationaal karakter aan Showup.


Hier is een overzicht van de deelnemende merken te zien.

Gemakkelijk gratis tickets van te voren online reserveren.

 





Links

www.flow-interior.be
www.rebelwalls.com
www.seletti.it
www.semibasic.dk
www.showup.nl
www.showupbrands.com
www.silhouet-lighting.com
www.toffestoffen.com
www.van-sand.nl
www.vanmokum.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, beurs, show, evenement, event, tentoonstelling, interieurbeurs, woonaccessoire, behang, wandbekleding, bedtextiel, overtrek, decoratie, decoratie-artikel, geschenk, gift, cadeau, kado, servies, keramiek, meubel, kleinmeubel, bijzet, verlichting, lamp, licht, verlichting, sierkussen, kussen, textiel, woon, woontextiel, woningtextiel, Listenup

Gerelateerd nieuws
 
Illusie van beweging
lees verder
Brinker organiseert Trendevent
Zes interieurmerken slaan dit najaar de handen ineen met Together On Trend in Bemmel. Het gezamenlijke event moet retailers en interieurprofessionals in oktober een compact en inspirerend overzicht geven van actuele collecties, trends en combinaties.
lees verder
Kennispartnerschap Messe Frankfurt
Messe Frankfurt versterkt haar kennisplatform Building. Technology. Solutions. met een strategische samenwerking met adviesbureau Frost & Sullivan. Zowel de vakbeurzen Light+Building als ISH profiteren van de inhoudelijke verdieping.
lees verder
De Woonindustrie staat als een huis
Tijdens de Najaarsvakdagen op 7,8,9 en 15 & 16 september 2025 presenteert De Woonindustrie vlakbij Utrecht een krachtig aanbod van gevestigde merken én nieuwe spelers.
lees verder
 
Trendz najaar 25' van start
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden