ShowUP in Westergasfabriek

Donderdag 10 juli 2014

Op zondag 24 en maandag 25 augustus aanstaande vindt voor de vierde keer ShowUP plaats; een hippe en inspirerende vakbeurs voor woonaccessoires. Deze vierde editie heeft een nieuwe locatie; de Westergasfabriek in Amsterdam.
ShowUP in Westergasfabriek

Met de keuze voor deze locatie laat ShowUP overduidelijk zien waar het voor staat; een inkoopbeurs met een creatieve edge. Het is een vakbeurs voor professionals voor het inkopen van eigentijdse woonaccessoires, bedoeld voor woon- en cadeauwinkels, web-shops, en concept stores.

100 Deelnemers met bijna 200 merken presenteren zich tijdens dit event met serviezen, Scandinavisch en Dutch design, stationary, hippe woonaccessoires en handmade kussens en tassen. Doordat de deelnemers zorgvuldig geselecteerd worden, staat de beurs garant voor het showen van nieuwe trends en verfrissende producten, zo stelt de organisatie.

De opzet van ShowUP is vernieuwend vanwege de creativiteit in het aanbod van deelnemers en de ruimte voor jong talent. De stands op het evenement zijn open, waardoor toegang tot de stands laagdrempelig is en de beurs heel transparant is. Dit staat garant voor een goede sfeer en netwerkmogelijkheden. Anders dan anders dus.

Een bezoek aan ShowUP is gratis voor professionals uit de branche, na registratie via de website http://www.showup.nl/tickets. Hier vindt u ook informatie over de deelnemers en foto's van eerdere edities.



Links

www.showup.nl

Tags

Westergasfabriek, Amsterdam, accessoires, woonaccessoires, decoratie, Dutch Design, Scandinavisch Design.

Gerelateerd nieuws
 
De spiegel als kunstvorm
lees verder
Spoga+Gafa: Growing Forward
De tuin- en outdoorvakbeurs Spoga+Gafa presenteert in 2026 een vernieuwd concept. Met het thema ‘Growing forward’ wordt ingespeeld op veranderend consumentengedrag, actuele marktontwikkelingen en behoefte aan meer beleving en oriëntatie.
lees verder
Woonbeurs naar 2026
Na het verdwijnen van de VT Wonen & Design beurs zou de afgelopen week een nieuwe beurs Woondesignhub gehouden zijn. Maar deze kwam te vroeg.
lees verder
Sterk jaar Sostrene Grene
De Deense winkelketen Søstrene Grene boekte een recordomzet en blijft doorgaan met het openen van nieuwe winkels in Europa.
lees verder
 
Strategische partner in onzekere tijden
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden