Showup biedt online inkoop

Dinsdag 19 november 2019

Deelnemers van inkoopbeurs Showup kunnen voortaan via Orderchamp ook buiten de beurs om hun merken te verkopen.
Showup biedt online inkoop

Door de samenwerking van Showup en het online inkoopplatform Orderchamp krijgen bezoekers de mogelijkheid om de merken van de Showup beurs in een overzichtelijke 'marketplace' in te kopen.
 
Door de toenemende veranderingen in retail kopen zelfstandige retailers steeds vaker in kleinere aantallen bij meerdere merken in. Showup-directeur Daan van Trigt: 'Voor onze beursdeelnemers wordt het belang van het online aanbieden van het assortiment steeds groter. Voor een groot deel van hen is de stap naar een eigen B2B-portal niet lucratief. Orderchamp biedt hen een innovatieve oplossing waarmee ze zowel bestaande als nieuwe klanten kunnen beheren.'
 
Joost Brugmans, CEO Orderchamp: 'Onze missie is om elke winkel te voorzien van unieke producten. De inspirerende merken die deelnemen aan Showup zijn een prachtige aanvulling op de merken die we al op het platform hebben aangesloten. Via onze algoritmes koppelen we die merken graag aan de juiste winkeliers uit heel Europa om hun afzet te vergroten.'
 
Orderchamp is een online B2B marketplace waar merken en retailers samenkomen. Sinds de officiële lancering in september 2019 heeft het platform meer dan 5.000 retailers en 400 merken aangesloten.
Showup is sinds 2013 een retail inkoopbeurs voor woonaccessoires en cadeau-artikelen die twee keer per jaar wordt gehouden, de eerstkomende editie is 2-3 februari 2020 in de Expo Haarlemmermeer in Vijfhuizen.

 



Links

www.orderchamp.com
www.showup.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, beurs, show, evenement, event, tentoonstelling, interieurbeurs, woonaccessoire, behang, wandbekleding, bedtextiel, overtrek, mand, lifestyle-product, tas, mandencollectie, decoratie, decoratie-artikel, geschenk, gift, cadeau, kado, servies, keramiek, meubel, kleinmeubel, bijzet, verlichting, licht, verlichting, sierkussen, kussen, textiel, woon, woontextiel, woningtextiel, upcylce, recycle, duurzaam, duurzaamheid, kinderkamer, jeugdkamer, online, platform, inkoop, #showup, #startup, #orderchamp, #showup2020, #showup20

Gerelateerd nieuws
 
Brussels Balthazars 2025!
lees verder
Spoga+Gafa: Growing Forward
De tuin- en outdoorvakbeurs Spoga+Gafa presenteert in 2026 een vernieuwd concept. Met het thema ‘Growing forward’ wordt ingespeeld op veranderend consumentengedrag, actuele marktontwikkelingen en behoefte aan meer beleving en oriëntatie.
lees verder
Visgraat vloer: tijdloze elegantie thuis
[Sponsored artikel] - Op zoek naar een vloer die zowel stijlvol als tijdloos is? Bij Laminaat-plaza vind je een uitgebreide collectie laminaatvloeren, waaronder prachtige visgraat patronen die perfect passen in elk interieur.
lees verder
Omzet NL-retail september 2025 groeit
De Nederlandse detailhandel heeft in september 3,8% meer omgezet dan in september 2024, volgt uit cijfers van het CBS.De interieurbranche groeide mee.
lees verder
Leenbakker winkels deels naar Jysk
Jysk neemt negen locaties over van Leen Bakker België, dat recent de verkoop van alle 44 winkels heeft aangekondigd.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden