Showroom on Ice

Zaterdag 10 januari 2026

Showroom on Ice: Loods 5 laat interieurdesign uitglijden over het Museumplein via schaatsen met stoelen.
Showroom on Ice

Met een verrassende mix van nostalgie, design en winterpret luidt Loods 5 het jaar 2026 in. Op de ijsbaan van het Amsterdamse Museumplein introduceert het woonwarenhuis een ludieke primeur: Showroom on Ice. De oer-Hollandse schaatstraditie komt samen met eigentijds interieurdesign.

 

Loods 5 grijpt terug op een eeuwenoude traditie: het schaatsen met een stoel als steun. Een charmant beeld uit vervlogen tijden, dat op het Museumplein nieuw leven wordt ingeblazen – maar dan met de kenmerkende stijl en signatuur van Loods 5. Op woensdagmiddag 28 januari zijn relaties, pers en gezinnen van harte welkom om deze bijzondere ervaring mee te beleven. Het programma is bewust afgestemd op de middag, zodat ook kinderen kunnen aansluiten: Showroom on Ice is er voor jong én oud.

 

Na een warm ontvangst met chocolademelk en glühwein heet Loods 5 de gasten officieel welkom. Vervolgens verzorgt topschaatsster Pien Hersman een schaatsclinic, waarin techniek en plezier hand in hand gaan. Daarna is het tijd om vrij het ijs op te gaan en de Showroom on Ice in alle rust te ontdekken: een ijsbaan die niet alleen uitnodigt tot rondjes schaatsen, maar ook tot kijken, beleven en inspireren. De middag wordt afgesloten met een winterse borrel tot 17.00 uur.

 

Met Showroom on Ice laat Loods 5 zien dat interieurdesign verder reikt dan de muren van het huis. De collectie transformeert dit keer niet de woonkamer, maar het ijs. Het resultaat is een sfeervolle, verrassende beleving waarin nostalgie, schaatsplezier en hedendaags design naadloos samensmelten. Een winters uitje met karakter.



Links

www.loods5.nl

Tags

nieuws, interieur, showroom, ijsbaan, kunstijs, museumplein, demonstratie, clinic, gluhwein, chocolademelk, traditie, clinic, borrel, schaatsen, #pienhersman, #loods5

Gerelateerd nieuws
Lema toont wonen als geheel
Lema presenteerde zijn meubelen tijdens Salone del Mobile op een stand die het interieur benaderde als doorlopende leefomgeving. Hier stond een ruimtelijk concept centraal waarin wonen, opbergen en slapen in elkaar overlopen.
lees verder
Coretec: nieuwe collecties in Kortrijk
Coretec geeft bezoekers tijdens Flanders Flooring Days en in zijn showroom een eerste blik op nieuwe vloercollecties en een vernieuwd displayconcept, met aandacht voor design, materiaal en presentatie.
lees verder
 
Huus maakt doorstart
lees verder
Vriesco lanceert Curtain Zones
Royal Vriesco heeft een vernieuwde project merkidentiteit gepresenteerd en gelijktijdig Curtain Zones geïntroduceerd: een modulair systeem voor het flexibel indelen van professionele interieurs.
lees verder
Moooi toont Urchina Light in Milaan
Moooi presenteert tijdens Milan Design Week de nieuwe lamp Urchina Light van Studio Roderick Vos. Het ontwerp is geïnspireerd op de symmetrie en het ritme van zee-egels.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden