Showroom on Ice

Zaterdag 10 januari 2026

Showroom on Ice: Loods 5 laat interieurdesign uitglijden over het Museumplein via schaatsen met stoelen.
Showroom on Ice

Met een verrassende mix van nostalgie, design en winterpret luidt Loods 5 het jaar 2026 in. Op de ijsbaan van het Amsterdamse Museumplein introduceert het woonwarenhuis een ludieke primeur: Showroom on Ice. De oer-Hollandse schaatstraditie komt samen met eigentijds interieurdesign.

 

Loods 5 grijpt terug op een eeuwenoude traditie: het schaatsen met een stoel als steun. Een charmant beeld uit vervlogen tijden, dat op het Museumplein nieuw leven wordt ingeblazen – maar dan met de kenmerkende stijl en signatuur van Loods 5. Op woensdagmiddag 28 januari zijn relaties, pers en gezinnen van harte welkom om deze bijzondere ervaring mee te beleven. Het programma is bewust afgestemd op de middag, zodat ook kinderen kunnen aansluiten: Showroom on Ice is er voor jong én oud.

 

Na een warm ontvangst met chocolademelk en glühwein heet Loods 5 de gasten officieel welkom. Vervolgens verzorgt topschaatsster Pien Hersman een schaatsclinic, waarin techniek en plezier hand in hand gaan. Daarna is het tijd om vrij het ijs op te gaan en de Showroom on Ice in alle rust te ontdekken: een ijsbaan die niet alleen uitnodigt tot rondjes schaatsen, maar ook tot kijken, beleven en inspireren. De middag wordt afgesloten met een winterse borrel tot 17.00 uur.

 

Met Showroom on Ice laat Loods 5 zien dat interieurdesign verder reikt dan de muren van het huis. De collectie transformeert dit keer niet de woonkamer, maar het ijs. Het resultaat is een sfeervolle, verrassende beleving waarin nostalgie, schaatsplezier en hedendaags design naadloos samensmelten. Een winters uitje met karakter.



Links

www.loods5.nl

Tags

nieuws, interieur, showroom, ijsbaan, kunstijs, museumplein, demonstratie, clinic, gluhwein, chocolademelk, traditie, clinic, borrel, schaatsen, #pienhersman, #loods5

Gerelateerd nieuws
 
Signify stuurt op herstel
lees verder
Flinders gaat verder als Connox
De merknaam Flinders verdwijnt op termijn uit de markt. De Nederlandse online woonwinkel draagt de exploitatie van zijn webshop over aan zusterbedrijf Connox en wordt onderdeel van een Europees merk.
lees verder
Circulair collectief voor kantoren
Negen bedrijven hebben zich verenigd in Captains of the New Industry. Het nieuwe collectief wil opdrachtgevers, architecten en ontwerpers eenvoudiger toegang bieden tot circulaire oplossingen voor kantoorinrichting.
lees verder
 
Consument in juni 2026 nog erg negatief
lees verder
Zitmeubel elegantie
Meubelfabriek Rolf Benz introduceert de elegante lounge chair Elva, als aanvulling op de bank uit dezelfde serie.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden