Showroom on Ice

Zaterdag 10 januari 2026

Showroom on Ice: Loods 5 laat interieurdesign uitglijden over het Museumplein via schaatsen met stoelen.
Showroom on Ice

Met een verrassende mix van nostalgie, design en winterpret luidt Loods 5 het jaar 2026 in. Op de ijsbaan van het Amsterdamse Museumplein introduceert het woonwarenhuis een ludieke primeur: Showroom on Ice. De oer-Hollandse schaatstraditie komt samen met eigentijds interieurdesign.

 

Loods 5 grijpt terug op een eeuwenoude traditie: het schaatsen met een stoel als steun. Een charmant beeld uit vervlogen tijden, dat op het Museumplein nieuw leven wordt ingeblazen – maar dan met de kenmerkende stijl en signatuur van Loods 5. Op woensdagmiddag 28 januari zijn relaties, pers en gezinnen van harte welkom om deze bijzondere ervaring mee te beleven. Het programma is bewust afgestemd op de middag, zodat ook kinderen kunnen aansluiten: Showroom on Ice is er voor jong én oud.

 

Na een warm ontvangst met chocolademelk en glühwein heet Loods 5 de gasten officieel welkom. Vervolgens verzorgt topschaatsster Pien Hersman een schaatsclinic, waarin techniek en plezier hand in hand gaan. Daarna is het tijd om vrij het ijs op te gaan en de Showroom on Ice in alle rust te ontdekken: een ijsbaan die niet alleen uitnodigt tot rondjes schaatsen, maar ook tot kijken, beleven en inspireren. De middag wordt afgesloten met een winterse borrel tot 17.00 uur.

 

Met Showroom on Ice laat Loods 5 zien dat interieurdesign verder reikt dan de muren van het huis. De collectie transformeert dit keer niet de woonkamer, maar het ijs. Het resultaat is een sfeervolle, verrassende beleving waarin nostalgie, schaatsplezier en hedendaags design naadloos samensmelten. Een winters uitje met karakter.



Links

www.loods5.nl

Tags

nieuws, interieur, showroom, ijsbaan, kunstijs, museumplein, demonstratie, clinic, gluhwein, chocolademelk, traditie, clinic, borrel, schaatsen, #pienhersman, #loods5

Gerelateerd nieuws
800 banen minder bij Ikea
De ingka Group kondigt een vereenvoudigde organisatiestructuur aan om de lange termijn ambities waar te maken, waarbij 800 functies komen te vervallen.
lees verder
 
Ode aan de moeraslanden
lees verder
Zwaan van Rietveld terug
De Zwaan, een fauteuil die Gerrit Rietveld in 1958 ontwierp voor de Wereldtentoonstelling Brussel 1958, is opnieuw in productie genomen door Pastoe. Het ontwerp krijgt daarmee een nieuwe plek binnen het hedendaagse interieur.
lees verder
Aanpassing garantiebeleid
De meubelketen Seats and Sofas compenseert gedupeerde consumenten en past haar garantiebeleid aan na ingrijpen van de Autoriteit Consument & Markt (ACM).
lees verder
 
Kunst, design en vakmanschap
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden