Seniorenmarketing op Bed & Slaap

Maandag 14 september 2015

Waarschijnlijk bezoekt u vandaag, morgen en/of overmorgen de Vakbeurs in De Woonindustrie in Nieuwegein. Over drie weken mag u weer: maandagmiddag 5 oktober wordt er opnieuw het event Bed & Slaap georganiseerd.
Seniorenmarketing op Bed & Slaap

Het event ‘Bed en Slaap’ is speciaal ontwikkeld voor ondernemers en hun medewerkers in de slaapbranche. Dit keer is het thema van het evenement 'Senioren marketing voor slaapspeciaalzaken’. Ouderen vormen een steeds belangrijkere doelgroep voor de woonbranche. Ze hebben voldoende budget om een aankoop te doen, vrije tijd om zich te oriënteren en ontdekken ook de mogelijkheden van internet.

Toch betekent dit niet persé dat zij via internet gaan bestellen. Juist deze generatie heeft behoefte aan advies over slaapcomfort in combinatie met eventuele fysieke klachten.

Het programma:
12.30 uur Ontvangst en registratie
13.00 uur Kees Kwakman, SleepSupport
13.45 uur Paul Sonnemans, Matrassenwijzer.nl
14.30 uur Pauze
14.45 uur Harry Bijl, Inretail
15.30 uur Discussie
16.00 uur Afsluiting & Borrel

De deelname kost € 49,50 per persoon. Voor winkels aangesloten bij het sociaal fonds wonen of Inretail is dit € 20 per deelnemer. Opgeven kan via onderstaande site.

 



Links

www.werkeninwonen.nl/opleidingen/event-bed-slaap/
www.dewoonindustrie.nl
www.inretail.nl
www.matrassenwijzer.nl
www.sleepsupport.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, slapen, slaap, bed, nachtrust, bedsysteem, slaapcomfort, cursus, seminar, opleiding, les, beurs, event, evenement

Gerelateerd nieuws
 
Duitser kiest voor kwaliteit
lees verder
Goede dakisolatie, minder stookkosten
[Sponsored artikel] - Je zet de verwarming aan, maar het blijft toch fris in huis. Herkenbaar? De kans is dan groot dat het dak niet goed geïsoleerd is en stook je de verwarming heel inefficiënt.
lees verder
Tegels kiezen met karakter en sfeer
[Sponsored artikel] - Tegels zijn als vloerbedekking een essentieel onderdeel van je interieur. Wil je dat je huis een karakteristieke uitstraling krijgt? Dan is het kiezen van de juiste tegels cruciaal. Maar waar begin je?
lees verder
Tweedehandsplatform Ikea breder
Interieurketenbedrijf Ikea brengt haar tweedehandsplatform - na Spanje, Noorwegen, België en Luxemburg - nu ook naar Engeland. Voor een uitrol in Nederland is nog geen datum gepland.
lees verder
Garant-eigenaar Lauten overleden
Hans-Dieter Lauten, eigenaar van Garant Group, is op 13 augustus op 80-jarige leeftijd overleden. Hij speelde decennialang een belangrijke rol in de ontwikkeling en internationalisering van de organisatie.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden